Wypożyczaj i oglądaj filmy, nie wychodząc z serwisu Facebook

1
923

Nie tak dawno opowiedzieliśmy Wam o czacie wideo oferowanym przez Facebook. Jednak założyciel firmy – Mark Zuckerberg (@markzuckerberg) – na tym nie poprzestał i teraz uruchomiona została usługa wypożyczania filmów.
Proponuję byście w ślad za nami zapoznali się z nową usługą, a później już decydujcie czy z niej korzystać w przyszłości.

Najpierw wchodzimy na stronę aplikacji. Już pewnie wyobrażasz sobie dialog: – Co robisz? – Oglądam Dark Knight na Facebooku :)

Ale po kolei.

Przejdź do aplikacji. Tutaj zwróć uwagę na okienko w prawym górnym rogu. Nawet jeżeli nie potrzebowałeś wcześniej tzw. kredytów bo jesteś grzeczny i nie grasz to teraz będą Ci potrzebne.
Nie powinno być problemu z doładowaniem konta – można do tego użyć komórki albo skorzystać z systemu PayPal.

Co_robisz_Oglądam_Dark_Knight_na_Facebooku_2

Koszt wypożyczenia filmu to 3 $ za 48 godzin. Możesz przewijać, zatrzymywać oraz oglądać film dowolną ilość razy, jednak tylko w ciągu tych 48 godzin.

Teraz 2 duże „ale”:
– nowo otwarta wypożyczalnia filmów na Facebooku oferuje tylko 1 film – Dark Knight,
– możliwość skorzystania z usługi jest oferowana jest na razie tylko Amerykanom.

Pewnie kwestią czasu jest usunięcie tych ograniczeń. A jako że Facebook pełni ostatnio coraz więcej funkcji zadbajmy o niego. Stali czytelnicy mogą być spokojni – już we wtorek poznają parę sztuczek nt. bezpieczeństwa w serwisie.

Natomiast jeżeli trafiłeś na Lifehackera przez przypadek, polecamy subskrypcję kanałów RSS albo newslettera.