Wybieramy najtańszą ofertę z najlepszych: Amazon Cloud Drive, iCloud, Box, Dropbox, Google Drive, SkyDrive, SugarSync oraz Ubuntu One

5
936

Trwa w najlepsze walka pomiędzy firmami udostępniającymi przestrzeń dyskową. Z uwagi na wygodę, wielu z nas woli synchronizować swoje pliki lokalne z tzw. „chmurą”, dlatego dostawcy takich usług kuszą coraz ciekawszymi ofertami.

Nasze dane, bezpiecznie przechowywane na serwerach solidnych firm, są zawsze w zasięgu ręki. Nie musimy się martwić o kłopoty, które nas czekają, gdy trzymamy wszystko na płycie DVD lub pendrive’ach.

Wybieramy najtańszą ofertę z najlepszych -  Amazon Cloud Drive, iCloud, Box, Dropbox, Google Drive, SkyDrive, SugarSync oraz Ubuntu One

Opisywaliśmy już wcześniej zasłużony Dropbox i ogólnie przyjęło się, że jest to podstawowe i najbardziej rozpowszechnione narzędzie lifehackera, pomagające w przechowywaniu i synchronizacji plików z dowolnego urządzenia. Może to jednak się zmienić za sprawą rywali Dropboksa.
Niedawno wystartował projekt Google Drive, z kolei Amazon wydał wczoraj wersję desktopową swojego Cloud Drive.

Ten, kto kupuje dużo muzyki na Amazonie, raczej wybierze jeden z nowych kuszących planów taryfowych Cloud Drive, z kolei potrzebując przede wszystkim bardzo dużo miejsca na pliki, wybierzemy microsoftowy SkyDrive.
Jednak wybór jest znacznie większy i skoro mamy taki wysyp nowych ofert, warto zapoznać się z nimi i wybrać najlepszą.

(crmfan.com)

 

Kliknij, aby zobaczyć w największej rozdzielczości:

Porównanie - Amazon Cloud Drive, iCloud, Box, Dropbox, Google Drive, SkyDrive, SugarSync oraz Ubuntu One

Czego używacie do synchronizacji plików pomiędzy różnymi urządzeniami?