Wreszcie pojawił się Inbox Pause, zatrzymujący odbieranie maili

2
1144
Wreszcie pojawił się Inbox Pause, zatrzymujący odbieranie maili

Nawet gdy już wchodzimy do skrzynki, by zrobić porządek z pocztą mamy do czynienia z kolejnymi przychodzącymi co 30 sekund mailami, które działają jak najgorsze rozpraszacze i przeszkadzają w doprowadzaniu spraw do końca. Twórcy Boomerang mają na to pomysł – Inbox Pause zatrzymujący odbieranie maili.
Idea funkcji jest bardzo prosta – po przejściu do skrzynki odbiorczej czyścimy ją z nowych maili (odpowiadamy na wiadomości, archiwizujemy je lub zamieniamy na zadania), a następnie wychodzimy. W międzyczasie nie zobaczymy ani jednej nowej wiadomości.

Inbox Pause działa tutaj jako zapora przed nowymi wiadomościami. Oczywiście wyłączymy ją następnym razem, by pobrać nowe maile w GMailu itd.

Wreszcie pojawił się Inbox Pause, zatrzymujący odbieranie maili

Inbox Pause jest darmową wtyczką do Google Chrome, która wstrzymuje pobieranie nowych wiadomości i pozwala odpocząć od maili. Po zainstalowaniu Inbox Pause zobaczymy w lewym górnym rogu niebieski przycisk „Pause”.

Po zainstalowaniu Inbox Pause zobaczymy w lewym górnym rogu niebieski przycisk „Pause”

Po jego naciśnięciu zobaczymy komunikat informujący o tym, że nowe wiadomości przestaną pojawiać się w odebranych. Dodatkowo wtyczka oferuje funkcję autoodpowiedzi. Nadawca otrzyma powiadomienie o tym, że mamy aktywowaną usługę Inbox Pause. Możemy takie powiadomienie spersonalizować lub całkowicie wyłączyć.

Let's Pause Your Inbox!

Podobna wiadomość będzie wyświetlana nad każdym oknem poczty, byśmy pamiętali, że niektóre wiadomości mogą pozostawać niepobrane oraz nieprzeczytane.

[Inbox Pause]

Odezwijcie się w komentarzu, gdy już zainstalujecie tę wtyczkę. Podoba wam się Inbox Pause? Co jeszcze robicie, by poczta mniej odciągała was od ważnych spraw?

2 KOMENTARZE