Infografika: SEO krok po kroku – 13-punktowy poradnik copywritera

2
1583

Dzięki współpracy z firmą OptArt, zajmującej się kompleksowym tworzeniem stron internetowych (i nie tylko) dla małych i średnich firm, przygotowaliśmy kolejną już porcję wiedzy dla  blogerów.

SEO krok po kroku - 13-punktowy poradnik copywritera (cut)

 

Z przeprowadzonej przez nas sondy wynika, że wielu z was ma własne blogi. Dzielicie się na ich łamach swoimi przemyśleniami, a niekiedy również poradami. Uprawiacie też copywriting – piszecie artykuły na zlecenie. I chcecie, by wasze posty docierały do możliwie jak największego grona czytelników.

Bardzo dobrze jest, gdy mamy pomysły na dobre posty na bloga i wiemy, jak szybko takie posty pisać. Czemu jednak mielibyśmy nie wykorzystać SEO do wzmocnienia pozycji swojej strony w wyszukiwarce?

Optymalizacja bloga, tworzenie specjalnych wtyczek do CMS WordPress , pomoc w konserwacji bloga – zostawmy to na razie specjalistom. Skupmy się na SEO i popatrzmy, jak można zoptymalizować swoją stronę dla wyszukiwarek internetowych.

Kliknijcie obrazek, aby powiększyć

SEO krok po kroku - 13-punktowy poradnik copywritera PL

OptArtAgencja Interaktywna OptArt świadczy usługi z zakresu projektowania, tworzenia i wdrażania stron WWW opartych na systemach CMS. Takie projekty są także poddawane optymalizacji i konserwacji.

Wizytówką OptArt jest najwyższa jakość kodu, umożliwiająca wyróżnienie się na szarym tle tysięcy stron internetowych