Realtime Board — tablica do wygodnej zdalnej współpracy (licencja do wygrania)

5
2736

Wiele projektów wymaga ścisłej współpracy. Znacie w końcu powiedzenie, że co dwie głowy, to nie jedna. A jak wiemy, często współpraca angażuje utalentowanych pracowników-freelancerów albo pracowników znajdujących się setki kilometrów od nas.

Dzisiaj przyjrzymy się serwisowi Realtime Board. Wcześniej wiedzieliśmy o nim tylko tyle, że ten serwis umożliwia tworzenie wirtualnych tablic do pisania i rysowania. Z czasem odkryliśmy, że RealtimeBoard to również błyskawicznie reagujący zespół. Użytkownicy chcieli móc udostępniać swoje tablice komukolwiek, nie tylko innym użytkownikom RTB. I taką możliwość otrzymali. Podobnie jak wcześnie możliwość wklejania tablic na blog lub stronę WWW, integrację z Google Chrome i Google Drive. A dzisiaj mamy dla Was do przekazania licencję na wersję Pro.

Realtime Board — tablica do wygodnej zdalnej współpracy

Oto niektórzy przykłady zastosowania Realtime Board:

  1. prowadzenie nawet bardzo dużego projektu na 1 tablicy,
  2. dyskusja nad pkt.1 w czasie rzeczywistym,
  3. dodawanie multimediów i plików PDF, zrzutów ekranu, komentarzy,
  4. tworzenie zaawansowanych infografik. Tutaj też wspomnimy o możliwości wizualizacji prawie każdej myśli (co to jest mapa myśli).

Production Plan - Realtime Board

Realtime Board - Brainstorming text free

Podsumowując, Realtime Board będzie jak znalazł np.

  • dla firmy z wieloma oddziałami (albo takiej, które umożliwia zdalną pracę),
  • nauczycieli i wykładowców,
  • freelancerów i sprzedawców oferujących produkty i usługi,
  • studentów (nikt nie będzie miał tak ładnych prezentacji!)
Problem solving – Realtime Board

Sprawdźcie np., dlaczego Reatime Board wybiera polska grafik, brytyjski kierownik projektów i rosyjski biznesmen: showcase.

Przede wszystkim jednak trzeba przyznać, że żadna recenzja nie byłaby pełna, ponieważ Reatime Board oferuje tysiące scenariuszy. Biznesmenów zainteresuje możliwość analizowania swoich startupów (modele biznesowe, analiza SWOT), pracowników biurowych — szablon, dzięki któremu przedstawimy nawet najtrudniejszy do wytłumaczenia pomysł za pomocą diagramu Venna. Uwagę zaś naszego zespółu najbardziej przyciągnął Agile Task Manager oraz szablon Mind Map.

Aby dowiedzieć się więcej o Realtime Board, obejrzyjcie wideo:

A teraz obiecane informacje nt. tego, jak wygrać licencję Realtime Board Pro. Wystarczy jak najszybciej odpowiedzieć, jaki jest pierwszy powód, dlaczego Kseniya używa Realtime Board to brainstormingu. Podpowiedź znajdziecie na blogu RealTime Board.

5 KOMENTARZE