Przyspiesz doprowadzanie spraw do końca (GTD) dzięki Nozbe

3
2188

Każdy członek załogi Lifehackera konsekwentnie szuka sposobów na ułatwianie sobie życia i maksymalne zwiększenie wydajności osobistej.
Konsekwentnie wdrażamy najlepsze metody maksymalnej optymalizacji życia, a następnie dzielimy się nimi na lamach serwisu.
Dostarczane przez Google Analytics statystyki niezbicie dowodzą, że z niesamowitym zainteresowaniem śledzicie cykl artykułów nt. metody Getting Things Done.
Dzisiejszy artykuł z pewnością zainteresuje tych, którzy nie tylko nas czytają, ale również wdrażają opisywane przez Lifehackera metody.

Nozbe

Bohaterem dzisiejszego artykułu jest Nozbe – prawdopodobnie najlepszy z programów do organizacji spraw zgodnie z metodologią GTD.

Żywimy do Nozbe mocne uczucia również z powodu niecodziennego zbiegu okoliczności – polska wersja programu podobnie jak nasz serwis obchodzi swoje  urodziny 23 lutego.

Nozbe oferuje kilka planów taryfowych:

Nozbe - wybór planu taryfowego
Nozbe - wybór planu taryfowego

Początkujący lifehackerzy mogą wybrać darmową wersję, jednak obecnie jest możliwość wypróbowania płatnej wersji Nozbe. Uwaga – okres darmowego testowania wynosi aż 60 dni (2 miesiące)!
W tym czasie będziesz mógł przekonać się ile czasu (=pieniędzy) zaoszczędziłeś dzięki temu programowi.
Poza tym Nozbe gwarantuje, że jeżeli od razu wybierzesz płatną wersję i nie będziesz w 100% zadowolony z osiągniętych efektów, to pieniądze zostaną Ci zwrócone.

To niewiarygodne, ale Nozbe pozwala Ci jeszcze zarobić!
Po założeniu konta możesz promować produkt wśród swoich znajomych – za każdym razem, gdy ktoś zarejestruje się w Nozbe za pomocą Twojego linku, a następnie zmieni abonament na płatny – dostaniesz prowizję!

Po zalogowaniu do programu zobaczysz panel sterowania – tablicę projektów oraz dodatki, o których będzie mowa niżej.

Nozbe - ekran po zalogowaniu
Nozbe - ekran po zalogowaniu

Zanim przystąpisz do pierwszego projektu, od razu poczujesz, jak bardzo ważny jesteś dla działu wsparcia Nozbe.
Masz do dyspozycji różne materiały szkoleniowe, włączając w to filmy.
Ogromnym atutem jest również to, że Nozbe oferuje całkowicie spolszczony interfejs.

Nozbe - stwórz swój pierwszy projekt
Nozbe - stwórz swój pierwszy projekt

Poniekąd oczywista jest obecność w Nozbe wbudowanego kalendarza, jednak na pewno ucieszy Was dodatkowa przyjemna niespodzianka – Nozbe oferuje integrację ze „zwykłym” Kalendarzem Google oraz Kalendarzem Google Apps.
Teraz już nie ma szans, abyś nie wygrał z prokrastynacją!

Nozbe - integracja z Kalendarzem Google Calendar
Nozbe - integracja z Kalendarzem Google

Kalendarz Google to jednak niejedyny dodatek, oferowany przez program Nozbe.

Nozbe - oferowane dodatki
Nozbe - oferowane dodatki

Nozbe jest zintegrowany z serwisami TwitterJott, oferuje aplikację na iPhone’a, Androida oraz posiada specjalną wersję mobilną.
Dzięki tej ostatniej, podobnie zresztą jak w przypadku Lifehackera, będziesz mógł w pełni cieszyć się z Nozbe nie zużywając przy tym zbędnych megabajtów.

Co więcej, jeżeli zdążyłeś już poznać zalety używania Evernote oraz Dropboksa dalej będziesz ich używać – Nozbe jest bowiem zintegrowany również z nimi!

Nozbe - integracja z Evernote i Dropbox oraz przełączanie się na tryb offline
Nozbe - integracja z Evernote i Dropboksem oraz przełączanie się na tryb offline

Zwróć uwagę na powyższy zrzut ekranu – w prawym górnym rogu masz możliwość przejścia do trybu offline – chwilowy problem z Internetem nawet w najmniejszym stopniu nie zakłóci Twojej pracy.

Główne powody, dla których polecamy jak najszybciej założyć konto w Nozbe to:

– pełna kompatybilność z metodologią Getting Things Done,
mnogość oferowanych funkcji,
długa lista dodatków,
– fakt, że Nozbe jest serwisem internetowym, choć oferuje przy tym
możliwość korzystania z programu w trybie offline,
– protokół https, czyli bezpieczne łączenie się z serwisem (płatne wersje Nozbe oferują szyfrowaną wersję protokołu http, dzięki czemu będziesz już zarządzać swoimi sprawunkami podobnie jak kontem w banku internetowym).

Mówi się, że człowiek jest ułomny, ale poczyniłeś już twarde postanowienia w zakresie ciągłego zwiększania własnej wydajności.
Dlatego polecamy Nozbe jako zaufanego sprzymierzeńca w doprowadzaniu spraw do końca.

Załóż konto w Nozbe, a następnie opowiedz nam o tym jakie poczyniłeś postępy.

Nozbe

Z dumą informujemy, że Nozbe jest partnerem technologicznym projektu Lifehacker Polska.

3 KOMENTARZE

  1. To wszystko prawda. Dla mnie użytkowniczki NOZBE – kobiety „dojrzałej” ta aplikacja jest bardzo pomocna. Jest super dla zespołów. Oboje z mężem stanowimy  też „mały” zespół i mamy niektóre wspólne zadania a niektóre osobne. Planując wspólne przedsięwzięcia od razu można sprawdzać czy termin jest wolny.  Lubię korzystać z tej aplikacji gdyż marnuję mniej czasu.

    • Thank you very much for your feedback, guys. We will definitely take a look at your solution and check whether it might be of use for Polish lifehackers.

      Notice that this article is about Nozbe software, though… That is why we would rather expect the people to share their opinion on Nozbe in general, its usability and user's experience.