Przegląd tygodnia: najciekawsze wpisy Lifehackera

0
1065
Przegląd tygodnia

Przygotowaliśmy przegląd tygodnia, dla tych którzy przegapili nasze najlepsze wpisy.

Wejście w nowy tydzień rozpoczęliśmy od specjalnych rad, które jak się okazuje, mogą znaleźć swoje zastosowanie w życiu każdego z nas: 45 życiowych rad od 90-latka.

Skąd można legalnie pobrać książki? Zestawienie stron z podziałem na tematykę, którą na nich znajdziemy, pokazaliśmy właśnie w tym wpisie, który jak się okazało, zdobył waszą największą przychylność w zeszłym tygodniu. Możemy po tym wnioskować, że lubicie czytać książki.. lub ich słuchać.

Każdemu z nas zdarza się, że nie może zorganizować swojego czasu w odpowiedni sposób. Dlatego właśnie kolejny wpis dotyczył programów i wtyczek, dzięki którym możecie sprawić, że wasza praca będzie znacznie łatwiejsza. Podpowiadamy, które programy będą najlepsze do zarządzania czasem, a które do zarządzania projektami.

Następnie przeszliśmy w tematykę oszczędności. Każdy z nas (przynajmniej raz na jakiś czas) jest zmuszony do wykonania prania. Co zrobić, aby zaoszczędzić na praniu? To właśnie podpowiadamy w tym wpisie.

Zdarza się wam, że przeglądacie Internet i wydaje się wam to bezużyteczne zajęcie? Każdy z nas tak ma. Dlatego w tym wpisie pokazaliśmy wam, że nie tylko wy się zmagacie z takim problemem, a prace w Internecie mogą być mniej lub bardziej produktywne.

Otyłość staje się coraz poważniejszym problemem współczesnego świata. Jak się okazuje, borykają się z nim nie tylko kobiety. Co ma wspólnego Testosteron z otyłością? Przeczytaj i zadbaj o swoje zdrowie.

Tydzień zakończyliśmy bardzo chętnie czytanym przez was wpisem. Top 10 aplikacji z Google Play – część z nich służy komunikacji, inne są typowo rozrywkowe. Sprawdźcie, których z nich korzystacie sami.

Dla niektórych zaczyna się właśnie bardzo długa majówka. Życzymy wam dużo słońca i owocnego wypoczynku. Pamiętajcie, że cały czas możecie czytać nasze wpisy, które specjalnie dla was przygotowujemy. 

Zdjęcie:Lifehacking.pl

Zobacz również:
Przęgląd tygodniowy: najciekawsze wpisy na LH
Przęgląd tygodniowy: najciekawsze wpisy na LH 2
Przęgląd tygodniowy: najciekawsze wpisy na LH 3