Przegląd tygodnia: najciekawsze wpisy Lifehackera

0
1301
Przegląd tygodnia najciekawsze wpisy Lifehackera

Już po raz kolejny przygotowaliśmy dla was zestawienie artykułów, które cieszyły się w zeszłym tygodniu największą popularnością, na wypadek, gdyby ktoś przegapił ciekawy temat.

O czym pisaliśmy?

 

Początek tygodnia przywitaliśmy bardzo pozytywnym artykułem dotyczącym 27 nawyków szczęścia. Każdy z nas pragnie być szczęśliwy, dlatego warto wiedzieć, jak sobie w tym szczęściu pomóc. Nie są to może odkrywcze i przełomowe porady, czasem jednak warto uświadomić sobie pewne rzeczy, dopiero wówczas mamy szansę na prawdziwą satysfakcję z naszego życia.

 

Już następnego dnia powróciliśmy na ziemię, wspomagając was poradami dotyczącymi sposobów na ułatwienie sobie pracy. Oczywiście twierdzimy, że obowiązku służbowe należy wypełniać prawidłowo, ale co zrobić, by wykonywać je sprawniej i z większą ochotą? Zobaczcie!

 

Kolejny chętnie odwiedzany temat również dotyczył pracy, tyle że tej w związku. O tym, jak łatwo skomplikować związek, wie chyba każdy. A jak odkręcić trudną sytuację i czy w ogóle warto poświęcać na to swój czas, przeczytacie właśnie w tekście: Najczęściej zapominane prawdy o związkach.

 

W tym tygodniu poruszyliśmy także kwestię utraty danych – zdarza się to nawet w najlepszych sprzętach. Zwykle towarzyszą temu skrajne emocje łączone naprzemiennie – płacz, śmiech czy przekleństwa. Znacie to? Zanim zaczniecie się niepotrzebnie denerwować, zerknijcie na programy, które pomogą odzyskać utracone dane.

 

Tydzień zakończyliśmy tekstem, który z pewnością przyda się wszystkim artystycznym duszom i nie tylko. Zaprezentowaliśmy wam aplikacje na Androida dla osób uczących się rysunku.

 

Jak podobały się wam teksty z tego tygodnia? Czy chcielibyście poczytać o czymś konkretnym? Piszcie w komentarzach – czekamy na wasze opinie.

 

Zdjęcie:archiwum Lifehackera

Zobacz również:
Przegląd tygodnia: najciekawsze wpisy Lifehackera
Cotygodniowy wybór redakcji: najlepsze rozszerzenia do przeglądarek
Przęgląd tygodniowy: najciekawsze wpisy na LH
Jak szybko pisać jakościowe posty na bloga
Przęgląd tygodniowy: najciekawsze wpisy na LH 2