Podsumowanie konkursu

0
693

Aktualizacja 23 sierpnia, godz. 08:40. Przeanalizowaliśmy porady konkursowe. Mimo że ciekawych lifehacków mieliśmy wiele, zgodnie z mini-regulaminem trzeba było wyłonić trzy z nich, które także zebrały najwięcej retweetów. Oto one:

Zwycięzców prosimy o podanie adresu do wysyłki (skorzystajcie z formularza kontaktowego).

Dobre książka w zamian za dobry lifehack

Aktualizacja 21 sierpnia, godz. 19:58: Istnieje ryzyko, że nie będziemy mieli komu wręczyć nagród :) A zakończenie konkursu już za 4 godziny, czyli dzisiaj o północy…

Wiecie co trzeba zrobić, aby wygrać książki Lifehacker. Jak żyć i pracować z głową ufundowane przez naszych przyjaciół z Wydawnictwa Helion, ale przypomnimy wam warunki:

1). Logujecie się do Twittera i przesyłacie dalej ten tweet.
2). Publikujecie w swoim Twitterze dobrą poradę opatrzoną etykietą (hashtagiem) #pl_lh.

Ilość nadsyłanych tweetów jest dowolna! ;)

Jak na razie tylko 2 osoby spełniły obydwa warunki.

Autorzy 3 „tweethacków”, które dostaną najwięcej retweetów, wygrywają, a zwycięskie lifehacki trafią na stronę główną blogu Lifehacker.
Jeżeli nie bierzecie udziału w konkursie, pomóżcie tym, co dzielnie walczą. Oto kandydaci.

Nikt się nie spodziewał, że LH będzie miał awarię tuż po ogłoszeniu startu konkursu. Dlatego w trybie jednostronnym przedłużamy go do jutra, wtorku 21 sierpnia, godz. 23:59.

Do wygrania są 3 książki „Lifehacker. Jak żyć i pracować z głową” od naszych przyjaciół z Wydawnictwa Helion. Szczegóły konkursu.

Powodzenia raz jeszcze i niech wygra najlepszy!