Pomóżcie wybrać nazwę podcastu Lifehackera

10
565

Już niedługo Lifehacker będzie obchodził 9 miesięcy. Udoskonalamy się, rośniemy (jeżeli czytacie ten wpis w swoim czytniku RSS, przejdźcie choćby na chwilę na LH, aby zobaczyć, jak bardzo zmieniliśmy się wizualnie!), uczymy się wraz z Wami.
I w związku ze zbliżającymi się urodzinami planujemy wprowadzić nowy dział – podcasty

Co to jest podcast? Podcast to publikacja dźwiękowa, którą można pobrać ze strony i odsłuchać na komputerze albo swoim odtwarzaczu muzycznym.
Do rozpowszechniania takich audycji dźwiękowych używa się technologii RSS. Dzięki temu informacje o nowych podcastach pojawiają się w czytniku RSS (np. Czytniku Google).

Oczywiście w podcastach Lifehackera będą poruszane interesujące Was tematy, tyle że będą udostępniane w formacie dźwiękowym.

Polski podcastingPodcasty będą przygotowywane przez serwis partnerski – Polski Podcasting.

Jutro przedstawimy Wam propozycje logotypu projektu.

A na razie chcemy Was zapytać o coś zupełnie podstawowego: jak ma się nazywać podcast Lifehackera?

Czekamy z niecierpliwością na Wasze propozycje w komentarzach  – bardzo liczymy na Waszą pomoc!

10 KOMENTARZE

  1. Jedyne co mi przychodzi do głowy to Lifecasting, jednak istnieje takie pojęcie, oczywiście o zupełnie innym znaczeniu ;) Także może lepiej tradycyjnie: Podcast Lifehacking? W sumie nie mam żadnego pomysłu, także może inni coś wymyślą.

    A, fajnie by było, gdyby podcasty pojawiły się w iTunes (bezpłatnie można dodać z każdego konta Apple ID). Na pewno też dzięki temu zyskałyby popularność.