Pomóżcie wybrać nazwę podcastu Lifehackera

10
918

Już niedługo Lifehacker będzie obchodził 9 miesięcy. Udoskonalamy się, rośniemy (jeżeli czytacie ten wpis w swoim czytniku RSS, przejdźcie choćby na chwilę na LH, aby zobaczyć, jak bardzo zmieniliśmy się wizualnie!), uczymy się wraz z Wami.
I w związku ze zbliżającymi się urodzinami planujemy wprowadzić nowy dział – podcasty

Co to jest podcast? Podcast to publikacja dźwiękowa, którą można pobrać ze strony i odsłuchać na komputerze albo swoim odtwarzaczu muzycznym.
Do rozpowszechniania takich audycji dźwiękowych używa się technologii RSS. Dzięki temu informacje o nowych podcastach pojawiają się w czytniku RSS (np. Czytniku Google).

Oczywiście w podcastach Lifehackera będą poruszane interesujące Was tematy, tyle że będą udostępniane w formacie dźwiękowym.

Polski podcastingPodcasty będą przygotowywane przez serwis partnerski – Polski Podcasting.

Jutro przedstawimy Wam propozycje logotypu projektu.

A na razie chcemy Was zapytać o coś zupełnie podstawowego: jak ma się nazywać podcast Lifehackera?

Czekamy z niecierpliwością na Wasze propozycje w komentarzach  – bardzo liczymy na Waszą pomoc!

10 KOMENTARZE

  1. Lifehacker Audio

    Dlaczego tak? Bo dodajecie nową funkcjonalność polegającą na możliwości odsłuchania postów, stąd Audio. Warto też zachować swoją własną nazwę, stąd Lifehacker. Po prostu – Lifehacker Audio

  2. Jedyne co mi przychodzi do głowy to Lifecasting, jednak istnieje takie pojęcie, oczywiście o zupełnie innym znaczeniu ;) Także może lepiej tradycyjnie: Podcast Lifehacking? W sumie nie mam żadnego pomysłu, także może inni coś wymyślą.

    A, fajnie by było, gdyby podcasty pojawiły się w iTunes (bezpłatnie można dodać z każdego konta Apple ID). Na pewno też dzięki temu zyskałyby popularność.