Plannr – seksowny organizer internetowy

10
1522
Plannr - seksowny organizer internetowy

Co jakiś czas możecie przeczytać na Lifehackerze o nowym organizerze i z pewnością większość z Was ma już jakiś program do zarządzania swoimi sprawami, którego używa na co dzień. Jeżeli jednak nie macie jeszcze swojego faworyta, poświęćcie parę minut na zapoznanie się z nowym produktem.

Plannr (na razie zaawansowana, ale beta) ujrzał światło dzienne dopiero wczoraj, ale już wygląda niezwykle imponująco.

Podobnie jak developerzy meetin.gs, twórcy Plannr uważają umawianie się na spotkania przy pomocy maili za wysoce nieproduktywne. Poza tym przez wymianę dziesiątek maili gubimy z widoku inne ciekawe wydarzenia, w których, w innych okolicznościach, chętnie byśmy wzięli udział.

Popatrzmy, jakie funkcje oferuje ten planner internetowy.

Plannr - seksowny organizer internetowy

Do czego służy plan.nr

Plan.nr służy do planowania swoich spraw, wyjazdów wakacyjnych czy nawet wypadów weekendowych.

Plannr jest zintegrowany z najbardziej popularnymi serwisami społecznościowymi dzięki czemu można zaprosić swoich znajomych do wzięcia udziału w różnych spotkaniach.

Plannr - integracja z serwisami społecznościowymi

Poza Facebookiem i Twitterem oferowana jest integracja z Foursquare oraz Google, skąd możemy zaimportować kontakty.
Bardzo cieszy integracja z LinkedIn – dzięki niej Plannr będzie nadawał się również do zastosowań biznesowych.

Po zintegrowaniu Plannr ze swoimi kontami w powyższych serwisach możemy przystąpić do tworzenia własnych zdarzeń i zapraszania do nich swoich znajomych.

Plannr - tworzenie planu (szczegóły)

Kliknięcie logotypu pokaże nam strumień aktywności naszych znajomych w serwisie, włączając w to upublicznione przez nich wydarzenia. Strumień jest aktualizowany na bieżąco bez konieczności odświeżania strony.

Jak utworzyć plan w plan.nr

Jak utworzyć plan w plan.nr

Po naciśnięciu przycisku Create plan możemy utworzyć wydarzenie, zaplanować wyjazd albo wzięcie udziału w jakiejś dyskusji. Do tego istnieje możliwość tworzenia wydarzeń publicznych oraz innych zdarzeń z szablonu.

Mimo że standardowo będziemy powiadamiani o nowych zdarzeniach, można wyłączyć notyfikacje – kolejny plus dla developera.

Plannr

UWAGA! Możecie otrzymać zaproszenie do Plannr bez długiego oczekiwania. Wystarczy, że wyślecie email na adres: invitations @ lifehacking. pl

10 KOMENTARZE