Możliwości współpracy

Co to jest Lifehacker (lifehacking.pl)

Lifehacker to największy polski serwis o lifehackingu — sposobach i trikach używanych do ułatwiania sobie życia.

Statystyki serwisu Lifehacker (lifehacking.pl)

Obecnie Lifehacker jest jednym z najczęściej odwiedzanych i cytowanych blogów poświęconych szeroko pojmowanej produktywności oraz efektywności osobistej. Cechą wyróżniającą naszych czytelników jest wysokie zainteresowanie nietypowymi rozwiązaniami znanych problemów, a przez to również nietypowymi przydatnymi gadżetami.
Statystyki unikalnych odwiedzin i użytkowników to dla nas nie są suche liczby. Kryją się za nimi bardzo aktywni społecznie ludzie o wysokim IQ oraz EQ, zwolennicy zdrowego trybu życia i rozwoju osobistego.

Typowy czytelnik naszego serwisu, i to niezależnie od płci i pochodzenia, jest osobą młodą (średnia wieku wynosi 26 lat), ciekawą świata, szukającą niebanalnych i zdrowych sposobów rozrywki.
Przeciętny czytelnik Lifehackera wykazuje zwiększone zainteresowanie takimi tematami, jak produktywność, zarządzanie czasem, motywacja, zdrowie i sport.

Statystyki bloga (wg Google Analytics):

  • Odsłon: ok. 30000 (1-20 marca 2013 r.),
  • Średni czas trwania odwiedzin: ok. 4 min.;
  • Współczynnik odrzuceń: <32%;

Statystyki obecności w serwisach społecznościowych:

Media społecznościowe prowadzone przez serwis Lifehacker cechuje bardzo wysoki współczynnik aktywności fanów. Poniżej znajdują się bardziej szczegółowe statystyki (stan: grudzień 2012):

Możliwości współpracy oraz reklama na blogu Lifehacker (lifehacking.pl)

Niezależnie od wybranej formy współpracy, każdy Partner ma zapewnione wsparcie medialne w serwisach społecznościowych należących do bloga Lifehacker.

Reklama tradycyjna:

– reklama banerowa 728×90 na samej górze (nad logo bloga): 850 zł/miesiąc + VAT;
– reklama 180×300 w prawej kolumnie: 550 zł/miesiąc + VAT;
– reklama 180×380 w prawej kolumnie: 550 zł/miesiąc + VAT;

Wpisy sponsorowane:

  • wpis autorski na uzgodniony temat, zgodny z etyką blogvertisingu. Reklamodawca wpływa wyłącznie na merytoryczną treść wpisu (np. opis funkcji w przypadku reklamy aplikacji na urządzenia przenośne). W przypadku nieformatowych tematów proponujemy alternatywne formy współpracy. Cena: ustalana indywidualnie, od 400 zł + VAT;
  • opisanie produktu lub poinformowanie Czytelników Serwisu o konkursie zorganizowanym przez Partnera. Redakcja Serwisu zastrzega sobie prawo do rygorystycznego sprawdzania tematów. Cena: od 400 zł + VAT.

Oferta MIX:

  • cykl wpisów autorskich i/lub gościnnych na uzgodniony temat. Cena: do uzgodnienia;
  • publikacja zajawki wpisu z przekierowaniem na stronę Partnera lub specjalnie przygotowaną przez nas stronę w odpowiedniej poddomenie promującej Partnera. Cena: do uzgodnienia;

Zamówienie można złożyć pisząc na adres sales (+) lifehacking.pl.

ZAMAWIAM REKLAMĘ