Najlepsze okazje i zniżki: sklep Google Play 17 lipca

0
1275
Najlepsze darmowe aplikacje Android zniżki Google Play 31 sierpnia 2016

Lifehacker przetestował i prezentuje najlepsze aplikacje na Android, które podniosą produktywność i/lub ubarwią nasze życie.
Uwaga — możliwość pobrania za darmo lub skorzystania ze zniżki Google Play istnieje z reguły tylko do końca bieżącego dnia.

FineScanner

Firma ABBYY jest niekwestionowanym liderem w sferze rozwiązań umożliwiających optyczne rozpoznawanie i skanowanie tekstu. Robimy kamerą zdjęcie dokumentu, stosujemy odpowiedni filtr, aktywujemy rozpoznawanie tekstu (obecnie ABBYY FineScanner wspiera 193 języki) i zapisujemy wynik w swoim ulubionym formacie (np. DOCX, XLS czy PDF).
[appbox googleplay com.abbyy.mobile.finescanner.free]

FineArtWall

Po zainstalowaniu tej aplikacji znajdziemy dzieła najwybitniejszych malarzy XX wieku, zaczynając od Kazimierza Malewicza i Salvadora Dali, a kończąc na Royu Lichtensteinie i Andym Warholu.

Kubizm, awandarda, suprematyzm, abstrakcjonizm, surrealizm, ekspresjonizm, postimpresjonizm, pop-art… Wszystkie obrazy są jakości HD, a kolekcja jest stale uzupełniana. Nigdy jeszcze tapety w telefonie nie były takie stylowe!

[appbox googleplay com.ifyou.wall]

Pokemon Go

[appbox googleplay com.nianticlabs.pokemongo]

Najgorętsza gra ostatniego tygodnia Pokemon Go już oficjalnie w polskim Google Play.

Teraz, kiedy już wiecie, skąd pobrać Pokémon GO, zapoznajcie się koniecznie z przewodnikiem wideo.

Poznacie zasady gry Pokémon GO, dowiecie się z niego, co zrobić, żeby zostać najlepszym trenerem i zdobyć wszystkie okoliczne gymy, a przede wszystkim jak złapać Pikachu! :)

Trener personalny Hercules

Pomijając dziwną nazwę, Hercules Workout Tracker & Gym Trainer to znakomity dziennik ćwiczeń i diety. Zawiera dokładny opis ćwiczeń, ułatwia układanie planu treningowego, pozwala sprawdzać swoje postępy. Minus za brak polskiej lokalizacji, choć interfejs jest naprawdę bardzo intuicyjny.

[appbox googleplay com.ingeniooz.hercule]

ClearFocus: Productivity Timer

Aplikacja do zarządzania czasem, która dba o naszą produktywność w oparciu o technikę Pomodoro. Większa koncentracja, więcej zrealizowanych celów, większe zadowolenie z siebie. ClearFocus: Productivity Timer to obowiązkowa pozycja wśród aplikacji na Androida. I prawdopodobnie najlepszy timer Pomodoro.

[appbox googleplay personal.andreabasso.clearfocus]