Okazja, by wrócić do czytania: 32 książki dla rozwoju osobistego

Lubię beletrystykę, ale tutaj skupimy się na książkach o rozwoju osobistym.

3
39834
pobierz za darmo darmowe książki w pdf Okazja, by wrócić do czytania: 32 książki dla rozwoju osobistego

Każdego interesuje generowanie nowych pomysłów, produktywna praca i lepsza pamięć, a na przeszkodzie stoi nasz własny mózg, który domaga się śmiesznych obrazków kotów w społecznościówce. Jedzenie, woda, powietrze — tego potrzebują zwykli ludzie, ale to twórcze osoby zmieniają świat. Jeśli nie wpadacie na Warszawskie Targi Książki, nic straconego! Przygotowaliśmy TOP-32 książki dla rozwoju osobistego, które zrobią porządek z naszymi szarymi komórkami.

Z okazji targów wszystkie pozycje (w wersji papierowej lub jako e-book) dostępne są w tych dniach nabyć w wyjątkowych cenach, a przed zakupem przeczytać za darmo spory fragment każdej z nich.

32 książki dla rozwoju osobistego

1. Tomasz Marzec – Naturalna pewność siebie. Siła, która zmieni Twoje życie

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, ile sukcesów, przyjemności i przygód omija Cię w życiu tylko dlatego, że nie masz wystarczająco dużo odwagi, by realizować swoje potrzeby i plany? Dlatego, że nie masz wewnętrznej siły, by głośno powiedzieć, co myślisz, uderzyć pięścią w stół i żyć po swojemu? Jeśli tak, należysz prawdopodobnie do olbrzymiej rzeszy ludzi, którym brak naturalnej pewności siebie. To niezbyt dobra wiadomość: oznacza, że nigdy nie zrealizujesz w pełni swoich celów, nawet jeśli będziesz superinteligentny, bardzo sympatyczny, kulturalny, zdyscyplinowany, pomysłowy i co tam jeszcze chcesz… Te wszystkie zalety nie zostaną wykorzystane, jeśli obawa przed wzięciem odpowiedzialności za swoje decyzje okaże się silniejsza od potrzeby działania. Na szczęście istnieje także druga strona medalu: pewność siebie to coś, co możesz wyćwiczyć.

Jeśli chcesz pozbyć się paraliżującego lęku i nieśmiałości, odrzucić niewłaściwe założenia, nauczyć się słuchać siebie i odpowiednio działać w sytuacjach stresujących lub konfliktowych, powinieneś koniecznie przeczytać tę książkę. Jej autor na własnej skórze przetestował opisane tu metody, zmierzył się z frustracją, strachem i odrzuceniem. Dobrze wie, o czym pisze, i wie, jak Ci pomóc.

pobierz za darmo darmowy pdf książka Tomasz Marzec - Naturalna pewność siebie. Siła, która zmieni Twoje życie