Nigel Marsh: Osiągnij równowagę między życiem a pracą

3
1977
Nigel March - How to make work life balance work - By równowaga między życiem a pracą pracowała w naszym życiu

Przedstawiamy Wam dziś sylwetkę Nigela Marsha, autora bestsellerów Overworked & Underlaid oraz Fat, Forty and Fired (obydwie są dostępne w księgarni Bookcity.pl oraz na Amazonie), znanego CEO i coacha.

Nigel Marsh pracował dla tak znanych światowych marek jak Virgin, McDonald’s, Pepsi, British Airways, Philip Morris, Procter & Gamble i in. Po przeprowadzce do Australii zaczął pracę w Y&R Brands ANZ.

Marsh, który zdaniem Examined Life Institute „jest jednym z najlepszych australijskich pisarzy i komentatorów”, dzieli się własnym doświadczeniem w dziedzinie prowadzenia biznesu, zmiany własnego życia oraz relacji z otoczeniem.

Nigel March - How to make work life balance work - By równowaga między życiem a pracą pracowała w naszym życiu

(Zdjęcie: nigelmarsh.com)

Ze względu na to wszystko pierwszym wideo zamieszczonym na Lifehackerze będzie właśnie wystąpienie Nigela Marsha pt. „How to make work-life balance work„, nagrane podczas konferencji TEDxSydney.

Głównym tematem jest wydajność dzięki zachowaniu równowagi między życiem w rodzinie a pracą.

Film intryguje od samego początku:
„Pomyślałem, że zacznę od prostej prośby – chciałbym prosić Was, abyście przystanęli na moment, wy nędzne, słabe istoty i poddali ocenie swoją marną egzystencję.
To była rada św. Benedykta, udzielona cokolwiek zaskoczonym zwolennikom w V stuleciu…”

(film posiada wbudowane polskie napisy)

3 KOMENTARZE

  1. jesli odnajdziesz swoja pasje, to zapragniesz sie zmienic, trzeba tylko działac od najmniejszych kroczków, sieć daje mnóstwo możliwosci np. pisanie bloga kobiecyinkubator.pl/inkubator-blog-projektow-99zl-tylko-do-20-stycznia/