Najlepsze okazje i zniżki: sklep Google Play 15 września

0
1079
Najlepsze darmowe aplikacje Android zniżki Google Play 31 sierpnia 2016

Polecamy najlepsze aplikacje, które podniosą produktywność i/lub ubarwią nasze życie. Co dzisiaj ze zniżką lub całkowicie za darmo oferuje sklep Google Play? Aplikacje do pracy z zadaniami i notatkami, zarządzanie kamerami IP, gra Grand Theft Auto, zdalna kontrola smartfona i in.

Uwaga — w przypadku niektórych aplikacji możliwość pobrania za darmo lub skorzystania ze zniżki Google Play istnieje tylko do końca bieżącego dnia.

GTI – Tasks, Notes, To-Do List

GTI - Tasks, Notes, To-Do List GTD Lista zadań aplikacje produktywność android

Funkcje GTI:
Synchronizacja zadań i notatek na wszystkich urządzeniach Android oraz w poczcie GMail (wspiera kilka kont)
tworzenie przypomnień do zadań, w tym powtarzających się
Notatki głosowe+integracja z Google Now
Dodawanie zadań do różnych kont Kalendarza Google
Tworzenie wielu list z zadaniami i wyświetlanie ich pojedynczo lub zbiorczo

Z innych zalet wymienię działanie offline (logika podobna do tej, którą znamy z Evernote na Android), sortowanie i wygodne przenoszenie zadań plus cała litania dostępnych skórek.

[appbox googleplay com.freethinkinc.tasks]

tinyCam Monitor PRO

tinyCam Monitor PRO

Bardzo wygodna aplikacja do monitoringu wideo i zarządzania kamerami IP. Umożliwia śledzenie za dziećmi i pupilami, które zostały w domu, a przypadku zakupu na firmę — monitorowanie biura, magazynu i innych pomieszczeń.
Posiada wykrywanie ruchu, liczne widżety i panele sterowania, oferuje przesyłanie danych do telewizora i gadżetów Android Wear.

[appbox googleplay com.alexvas.dvr.pro]

PocketFit for Pokémon GO

PocketFit for Pokémon GO

PokeFit to aplikacja treningowa dla graczy Pokémon Go. Wygląda jak zwykła tablica, na której znajdziemy dokładnie rozpisane wyprawy po pokemony, z podaniem czasu, przebytej odległości, liczby kroków i spalonych kalorii. Działa więc jak fitness tracker, ale z uwzględnieniem specyfiki Pokemon Go. Możemy odtworzyć każde wyjście do gymu lub zaplanować dłuższą i ciekawszą trasę, która uwzględni nowe pokespoty i gymy. Bezpośrednio z aplikacji udostępnimy w społecznościówkach historię swoich wędrówek.
PokeFit działa w tle, a zużycie baterii mieści się w granicach błędu statystycznego. Warto.

[appbox googleplay com.p3group.insight.pokefit]

2sum – Calculator

2sum - Calculator kalkulator na Androida

2 sum – Calculator to rozbudowany kalkulator naukowy z imponującą liczbą funkcji. Dla studentów kierunków ścisłych i nie tylko.

Działanie aplikacji: dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie, potęgowanie, pierwiastkowanie, wartość bezwzględna, logarytm dziesiętny, logarytm naturalny, sinus, cosinus, tangens, cotangens, silnia.

Płatna wersja na co dzień kosztuje 2,99€, dzisiaj jest za friko.

[appbox googleplay name.markusdroesser.twosum.scientific.calculator]

SeekDroid: Find My Phone

SeekDroid: Find My Phone znalezienie zgubionej komórki

SeekDroid: Find My Phone może być bardzo ciekawą alternatywą dla Prey. Poza śledzeniem naszego telefonu umożliwia zdalne usuwanie danych ze smartfona z Androidem lub kardy SD i włączanie modułu GPS, wyświetlanie lokalizacji telefonu wraz z historią, zdalna kontrola za pomocą SMS, zarządzanie danymi na karcie SIM, blokada telefonu za pomocą własnych kodów, pozyskiwanie ID karty SIM oraz numeru IMEI.
Dodatkowo uniemożliwia łatwe usunięcie siebie samej :)

[appbox googleplay org.gtmedia.seekdroid]

Grand Theft Auto: Vice City

GTA Grand Theft Auto: Vice City

Akcja gry GTD Vice City toczy się w fikcyjnym mieście Vice City, opartym na Miami w stanie Floryda w 1986 roku. Jego nazwa nawiązuje do oryginalnej nazwy amerykańskiego serialu Policjanci z Miami. Ubrania przechodniów z tamtego okresu, refleksy i wszędzie panujące pastelowe kolory to główny element tej gry. Gracz wciela się w rolę Tommy’ego Vercettiego, który dopiero co opuścił więzienie i rozpoczął dalszą współpracę ze swoim byłym przełożonym – Sonnym Forreli. Jego zadaniem jest założenie nowej filii narkotykowej w Vice City. Jednak o transakcji dowiedziały się także tamtejsze „służby porządkowe”, wskutek czego Tommy stracił cały powierzony mu dorobek oraz pieniądze przeznaczone dla Sonny’ego. Teraz jego głównym zadaniem jest odnalezienie sprawców całego zamieszania i odzyskanie utraconych pieniędzy. W tym celu zaczyna poznawać reguły panujące na ulicach Vice City i wykonywać zlecenia dla nowych pracodawców (przeważają: rozprowadzanie narkotyków, morderstwa na zlecenie, fałszerstwa, płatne protekcje). Po jakimś czasie zaczyna tworzyć swoje własne kryminalne imperium, obejmując stopniowo władzę i wpływy całego miasta.
Gracz poznaje fabułę gry podczas przechodzenia i pokonywania różnych misji, z których większość zawiera wplątaną działalność przestępczą.

Ze sporą zniżką kupimy też mobilny port GTA: Liberty City Stories.

[appbox googleplay com.rockstargames.gtavc]