Najlepsze okazje i zniżki App Store 28 lipca

0
1761
Najlepsze okazje i zniżki App Store 28 lipca

 

Lifehacker przetestował i prezentuje najlepsze aplikacje na Android, które podniosą produktywność i/lub ubarwią nasze życie.
Uwaga — możliwość pobrania za darmo lub skorzystania ze zniżki Google Play istnieje z reguły tylko do końca bieżącego dnia.

Fuel – MPG and Mileage Tracker & Fuel Cost Consumption Calculator

pozwala nam śledzić zużycie i ceny paliw. Proste menu i zasada działania. Możliwości w pigułce: wybór jednostek, wykresy zużycia paliwa i cen, działa offline, możliwość dodawania kilku pojazdów (na przykład prywatnego i służbowego).
[appbox appstore id963578886]

Shhh… Sleep in Seconds

Reklamowana jako aplikacja, która pomaga z zasypianiem, Shhh… Sleep in Seconds chwali się, że działa nawet lepiej niż alkohol. A pozytywne recencje użytkowników iTunes to potwierdzają.
[appbox appstore id1077226747]

Poke Radar

Bardzo chcemy wiedzieć, gdzie chowają się najcenniejsze i rzadkie pokemony. Pomoże nam w tym Poke Radar, czyli specjalna mapa, która pokazuje „kryjówki” pokemonów. Możemy wybrać w menu konkretny rodzaj pokemona, polując tym samym na najcenniejsze.

Aplikacja bazuje na rekomendacjach innych graczy, ale nie jesteśmy skazani na los — jeśli ogólny ranking polecającego użytkownika jest za słaby, możemy poszukać w innym miejscu. Aplikację odpalamy bezpośrednio z poziomu Pokémon GO. Jedyny mankament (raczej tymczasowo) — przeładowane serwery.
[appbox appstore id1133187993]

Angry Birds/Angry Birds HD

Tej gry tym bardziej nie trzeba nikomu przestawiać. Jeśli wczęśniej jej nie zaliczyliście szukając oszczędności, dzisiaj można nadrobić zaległości. Obydwie wersje Andgry Birds dostępne są za darmo.

[appbox appstore id343200656]
[appbox appstore id364234221]

Units Plus Converter – Best Unit & Currency Converting App: Imperial & Metric Conversion Calculator

Konwersja jednostek potrafi być wyjątkowo uciążliwa. Aplikacja posiada wbudowany kalkulator, który potrafi przeliczyć kalkulatory używane do przeliczania walut, jednostek wagi, objętości, masy, czasu, odległości, temperatur i in. Dzisiaj aplikacja jest dostępna za darmo.
[appbox appstore id593306620]

Prisma

Wśród tysiąca aplikacji dostępnych w App Store (dotyczy zresztą również Microsoft Store i Google Play), większość jedynie nakłada filtry na nasze zdjęcia. Prisma, wykorzystuje skomplikowane algorytmy sieci neuronowych już po kilku minutach zamieniając fotografie w naturalne obrazy.

Pokażę na prostym przykładzie, jak dział Prism.
To jest Waga Miejsca w Poznaniu (oryginalne zdjęcie z Wikipedii)

Waga miejska Poznań - brak efektu

i po obróbce w Prismie, z użyciem filtra #GettUrban):

Waga Miejska Poznań Prisma filtr GettUrban

[appbox appstore id1122649984]

ChordUp

Aplikacja zamienia iPhone’a lub iPada w kontroler i wirtualny instrument muzyczny. Użytkowa część interfejsu ChordUp dzieli się tak na dwie części. Po lewej znajdziemy tablicę, na której wybieramy skale lub gamy, w obrębie których chcemy grać. Po prawej umieszczone są wirtualne struny lub przyciski, pozwalające wywołać określone dźwięki. Mamy też menu, za pomocą którego można zarządzać poszczególnymi funkcjami.

Aplikacja ma zdecydowanie za dużo zastosowań, by je opisać w tym krótkim zestawieniu. Polecam subskrypcję kanału autora ChordUp na YT — tam właśnie daje popis możliwościom. Swoim i aplikacji.
[appbox appstore id1058553903]

Brain Wave Study Smart, Brain Wave Zen Meditation Brain Wave Power Nap

Potrójny prezent od Banzai Labs — aplikacje wspomagające koncentrację, myślenie analityczne, pamięć. Oprócz tego muzyka pomagająca w medytacji i łatwym zaśnięciu.

[appbox appstore id310549274][appbox appstore id342961169][appbox appstore id309804203]