Najlepsze okazje i zniżki: sklep Google Play 31 sierpnia

2
2139
Najlepsze darmowe aplikacje Android zniżki Google Play 31 sierpnia 2016

Lifehacker przetestował i prezentuje najlepsze aplikacje na Android, które podniosą produktywność i/lub ubarwią nasze życie.
Uwaga — w przypadku niektórych aplikacji możliwość pobrania za darmo lub skorzystania ze zniżki Google Play istnieje tylko do końca bieżącego dnia.

FlyTube

Aplikacja FlyTube na Android (Sklep Google Play)

Flytube na Android odtwarza filmiki z YouTube na tle innych aplikacji. Jeśli marzy wam się multitasking, aplikacja będzie jak znalazł. Żeby część wideo nie zasłaniała ważnych elementów interfejsu, możemy ją swobodnie przesuwać po ekranie.
Jak działa FlyTube? Po otwarciu wideo na YouTube klikamy ikonkę „strzałka” („Udostępnij”) i wybieramy FlyTube z listy.

Warto połączyć FlyTube z kontem Google. Dzięki temu zyskujemy poza wyszukiwaniem 2 dodatkowe funkcje: przeglądanie popularnych wideo, subskrypcji i list odtwarzania.

[appbox googleplay com.flyperinc.flytube]

AccuBattery

Aplikacja AccuBattery na Android (Sklep Google Play)

AccuBattery sczytuje dane z kontrolera akumulatora i prezentuje je w optymalnej postaci graficznej. Aplikacja pokazuje optymalny sposób ładowania, wykrywa najbardziej zasobożerne aplikacje, jak również stan zużycia baterii. AccuBattery opracowane zostało przez holenderskich inżynierów, który pracowali nad wydłużeniem żywotności baterii w warunkach wielomiesięcznej eksploatacji urządzeń przenośnych.

Nawiązując do szeroko komentowanego wpisu o tym, jak prawidłowo ładować smartfona. Zdaniem badaczy akumulator traci swoją pojemność podczas przeładowań, a krótko przed osiągnięciem 100% naładowania należy jak najszybciej odłączyć telefon od gniazda zasilania. Ładując baterię na 80%, wydłużamy jej życie jakieś dwu-, a nawet czterokrotnie.

[appbox googleplay com.digibites.accubattery]

Opera Free VPN

Aplikacja Opera Free VPN na Android (Sklep Google Play)

Nazwa aplikacji Opera Free VPN mówi sama za siebie. VPN (Wirtualna Sieć Prywatna) pozwala na utworzenie bezpiecznego połączenia z inną siecią przez Internet.
Korzystanie z aplikacji jest niezwykle proste. Otwieramy aplikację, wybieramy region i gotowe. Ten darmowy VPN zawiera również blokowanie natrętnych reklam. Można je włączyć osobno. Choć Opera Free VPN nie posiada wszystkich funkcji, jakie znajdziemy w płatnych VPN-ach, warta jest wypróbowania ze względu na brak opłat.

[appbox googleplay com.opera.vpn]

PidgeyCalc for Pokemon Go

Pokemon Go Aplikacja PidgeyCalc na Android (Sklep Google Play)

Zaczynając od dziewiątego poziomu Pokemon Go zobaczymy w itemach jeden lub więcej szczęśliwych jajek (ang. Lucky Egg).

Nieważne, dostaliśmy je czy kupiliśmy w sklepie, podwajają nasze XP, czyli doświadczenie trenera. PidgeyCalc for Pokemon Go to kalkulator Lucky Egg na Androida i iOS, który pomoże jak najlepiej wykorzystać cenny Lucky Egg.
[appbox googleplay com.bchn.pidgeycalc]

MacDroid

Aplikacja MacDroid na Android (Sklep Google Play)

Ten, kto odkrył makra i takie przyspieszacze, jak IFTTT, nigdy nie będzie ręcznie wykonywał rutynowej pracy. MacDroid to automatyzacja systemu Android według gotowych scenariuszy. Chcemy mieć włączoną latarkę w telefonie dzięki potrząśnięciu i bez instalowania aplikacji? Zależy nam na oszczędzaniu baterii i automatycznym włączaniu/wyłączaniu sieci wi-fi po uśpieniu i ponownej aktywacji ekranu. Wolimy być na bieżąco informowani, kiedy kończy się miesięczny limit transferu? A może tricki w stylu Bonda, jak to automatyczne włączenie dyktafonu, kiedy smartfon jest obrócony ekranem w dół?
MacDroid to 59 triggerów, 92 czynności i 35 warunków, które łącznie dają niewyobrażalną ilość możliwych scenariuszy automatyzacji. Podobnie jak we wspomnianym IFTTT istnieją już gotowe przepisy, czyli scenariusze automatyzacji Android. W darmowej wersji jest limit 5 darmowych scenariuszy. Płatna wersja za 2,6$ usuwa to ograniczenie.

[appbox googleplay com.arlosoft.macrodroid]

True Skate

Aplikacja TrueSkate na Android (Sklep Google Play)

TrueSkate to symulator jazdy na deskorolce z bardzo realistycznymi efektami graficznymi i co niemało ważne, fizycznymi. Mamy do dyspozycji ogromny park do jazdy na deskorolce, gdzie możemy wystawić na próbę swoje umiejętności jazdy na desce.
Aplikacja umożliwia różne triki na skateboardzie. Quarter pipe’y, bank rampy, funboxy z poręczą prostą i łamaną i grindboxem, podjazdy — kto marzył o tym w dzieciństwie, może zrealizować te fantazje przynajmniej na smartfonie!

[appbox googleplay com.trueaxis.trueskate]

Inkwire

Aplikacja Inkwire na Android (Sklep Google Play)

Inkwire jest stworzone przez jednego z najbardziej znanych developerów Androida, Koushika Dutta, autora nieoficjalnego ClockworkMod Recovery (CWM), zaawansowanej konsoli trybu recovery rozszerzająca możliwości standardowej konsoli na urządzeniach z Android OS.
Inkwire potrafi udostępniać nasz ekran ze smartfona na inne urządzenia przenośne i komputery.

Udostępnianie ekranu z Androida innemu użytkownikowi z telefonem na Androidzie? Mimo pierwszych myśli „kolejna aplikacja do screen sharingu”, InkWire zawiera nawet funkcje zaprezentowane zaledwie parę miesięcy temu podczas Google I/O. Aplikacja wykrywa urządzenie i proponuje na jego podstawie najlepszą opcję przeglądania (np. przeglądarkę Chrome w przypadku wersji desktopowej, aplikację w przypadku telefonu z Androidem). InkWire posiada czat głosowy i znakomicie się sprawdza, gdy chcemy udostępnić swój ekran rodzinie, która nie wie, jak utworzyć spot internetowy lub nie radzi sobie z jakimś programem.

[appbox googleplay com.koushikdutta.inkwire]

2 KOMENTARZE