Must have! Niezawodne aplikacje do skanowania wizytówek

0
3794
Niezawodne aplikacje do skanowania wizytówek.
Dzięki profesjonalnym aplikacjom przechowywanie wizytówek to pestka!

 

Poznaj sprawdzone aplikacje do skanowania wizytówek i pozbądź się sterty papierowych świstków zalegających w etui.

Nie tak dawno, bo zaledwie wczoraj zamieściłam wpis na temat wizytówek w sieci. Dziś ponownie będziemy drążyć temat wizytówek. Jednak tym razem rozprawimy się z odwiecznym problemem, jaki sprawiają ich klasyczne wersje.

Teraz już nie musisz przejmować się zamawianiem stosu wizytówek stworzonych przez kosztownych projektantów. Nie musisz też męczyć się z drukowaniem ich na własną rękę. Zostaw to profesjonalnym aplikacjom, które nie dość, że wygenerują nowoczesne wizytówki, to jeszcze w mig wyślą je do klientów, partnerów biznesowych, i wielu innych osób. Oszczędź swój czas, nerwy i pieniądze!

Specjalnie dla naszych Lifehackerów, zebrałam kilka topowych – cyfrowych pomocników, którzy odciążą niejednego przedsiębiorcę. Oto najlepsze z najlepszych:

Interesują Cię aplikacje do skanowania wizytówek? Wybierz CamCard!

[appbox googleplay com.intsig.BizCardReader&hl=pl]

CamCard to jedna z rewolucyjnych aplikacji, która potrafi odczytywać i skanować dane w aż 15 językach. Importuje informacje prosto z mediów społecznościowych. Szybko przechwytuje wszystkie wizytówki, ma funkcję zapisu danych na smartfonie. Umożliwia sprawną wymianę wizytówek na wszelkiego rodzaju eventach, spotkaniach biznesowych i przy wielu innych okazjach. Na dodatek możesz zarządzać swoimi wizytówkami poprzez opcje dodawania notatek, ustawiania przypomnień, błyskawicznego przeszukiwania i udostępniania danych. Przechowuj swoje wizytówki w chmurze i korzystaj z nich, kiedy tylko potrzebujesz, z każdego miejsca na świecie.

WorldCard Mobile – inteligentne rozwiązanie dla firm

[appbox googleplay com.penpower.bcr.worldcard.lite&hl=pl]

WorldCard Mobile to najlepszy czytnik i skaner wizytówek, wykorzystujący technologię optycznego rozpoznawania znaków do natychmiastowego przesyłania informacji z wizytówek. Przede wszystkim, posiada opcje szybkiego skanowania, aktualizowania i automatycznego sortowania danych kontaktowych. Na dodatek, potrafi odróżnić wizytówki od zapisywanych obrazów. Funkcjonalny interfejs i rozpoznawanie 7 języków: angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, portugalskiego i holenderskiego. Co więcej, program umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych, wysyłanie maili, sprawdzanie map lub natychmiastowe wyświetlanie stron internetowych. WorldCard Mobile również zidentyfikuje i przekaże informacje do Twoich kontaktów. Wystarczy, że użyjesz aparatu z Androidem, aby ustawić ostrość i zrobić zdjęcie dowolnej wizytówki.

Nie wiesz jakie aplikacje do skanowania wizytówek wybrać?  Wypróbuj eVaunt

eVaunt to aplikacja ułatwiająca tworzenie cyfrowych wizytówek przy użyciu zoptymalizowanych ustawień dla urządzeń mobilnych. Zapewnia wprowadzenie unikalnego adresu Twojej strony internetowej. Ponadto, program pozwala także na wyświetlanie ikon serwisów społecznościowych. Obsługuje także dowolną liczbę wizytówek, gdyż wiele z nich możesz umieścić na jednym koncie, a potem edytować je, kiedy tylko chcesz.

ScanBizCards – aplikacja stworzona z myślą o wizytówkach

[appbox appstore id335047649?l=pl]

ScanBizCards potrafi automatycznie aktualizować książkę adresową na iPhonie oraz kontakty programu Outlook. Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu, zapewnia dokładne skanowanie wizytówek i szybkie połączenia. Wyposażona jest również w innowacyjne rozwiązania takie jak śledzenie i eksport CRM czy synchronizację książki adresowej. Na dodatek, ScanBizCards to bezpieczeństwo Twoich danych, które zapisywane są w chmurze. Za pomocą tylko jednego kliknięcia możesz wysyłać swoje dane do Linkedin. Aplikacja współpracuje z takimi systemami jak iOS, Android czy Windows.

Aplikacje do skanowania wizytówek: poznaj możliwości Knowee

[appbox googleplay es.knowee&hl=en_US]

Knowee to narzędzie do sprawnej i wygodnej wymiany wizytówek, wyposażone w wiele przydatnych funkcji, które sprzyjają zwiększaniu efektywności Twojej firmy. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą projektować wizytówki według własnego uznania, ustawiając wybrane przez siebie logo, zdjęcie czy dane kontaktowe. Program posiada też opcje udostępniania wizytówek za pośrednictwem takich urządzeń jak tablet, telefon czy komputer. Możesz także otrzymywać wizytówki od innych, dzwonić bezpośrednio do swoich partnerów biznesowych, wysyłać maile, przeglądać media społecznościowe, pobierać dane od pozostałych użytkowników aplikacji i zapisywać potrzebne informacje. Oprócz tego Knowee przechowuje dokładne informacje, razem z datą, lokalizacją i notatkami, dotyczące wymiany wizytówek pomiędzy przedsiębiorcami. Taka funkcja dodatkowo usprawnia przeszukiwanie kontaktów.

Zappoint Business Card Organizer jako narzędzie do skanowania wizytówek

[appbox googleplay com.zappoint.zappoint&hl=pl]

Zappoint Business Card Organizer to jedna z aplikacji, której celem jest głównie ochrona prywatności. Przede wszystkim, oprogramowanie dba o wprowadzane przez Ciebie dane. Posiada również funkcje skanowania wizytówek, wyodrębniania z nich potrzebnych informacji i zapisywania ich w telefonicznej książce adresowej. Masz też możliwość szybkiego skanowania wielu wizytówek w krótkim czasie przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniej organizacji zawartości. Zarządzaj swoimi kontaktami, jak chcesz, przechwytuj obrazy z wizytówek. Dzięki Business Card Organizer unikniesz sytuacji, w której Twoje dane są sprzedawane, bez Twojej wiedzy.

Intrygują Cię aplikacje do skanowania wizytówek? To może skusisz się na Zoho Card Scanner?

[appbox googleplay com.zoho.android.cardscanner&hl=pl]

Zoho Card Scanner to całkiem użyteczna aplikacja z wbudowaną funkcją Zoho CRM, obejmującą zarządzanie kontaktami, oferty, fakturowanie, zarządzanie zasobami ludzkimi i produktem. Doskonała technika skanowania wizytówek z bezpośrednim importowaniem kontaktów, co z pewnością ułatwia przekształcanie nowych połączeń we współpracę biznesową. Jest to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy oczekują kompleksowego systemu CRM i skanowania wizytówek. Specjalnie wbudowany czytnik umożliwia łatwe wykonywanie zdjęcia kodu graficznego QR lub danej wizytówki oraz zapisywanie informacji w telefonie. W celu korzystania ze skanera należy założyć konto Zoho CRM, tak aby móc dokonywać zmian w bazie danych, gdy wystąpią błędy. Wiąże się to z oszczędnością czasu, ponieważ Twoja wizytówka jest automatycznie odczytywana, importowana i transkrybowana w 17 językach. Opcja ta jest szczególnie przydatna dla użytkowników regularnie współpracujących z firmami międzynarodowymi.

I jeszcze jedno użyteczne narzędzie do skanowania wizytówek –  FoxCard

[appbox appstore foxcard-business-card-scanner/id879433711]

FoxCard to prosta w użyciu aplikacja do skanowania wizytówek, która rozpoznaje 9 różnych języków, takich jak: angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, portugalski, szwedzki, fiński i duński. Funkcja skanera jest automatyczna – po prawidłowym ustawieniu wizytówki, program natychmiast robi zdjęcie i doskonale radzi sobie z rozpoznawaniem całkowicie czarnych czy nawet błyszczących wizytówek, choć czasami może sprawiać wrażenie powolniejszej aplikacji, w porównaniu do innych. FoxCard jest odpowiednim narzędziem do zarządzania wizytówkami, które to można odpowiednio grupować, wysyłać wiadomości tekstowe i udostępniać wizytówki. Kolejnym plusem jest to, że aplikacja jest całkowicie darmowa i zawiera opartą na chmurze bazę danych, która pozwala synchronizować kontakty na wielu urządzeniach, a także zapisywać informacje na własnym.

 

Problem ciągle pogubionych wizytówek masz już z głowy! Dzięki powyższym rozwiązaniom zapewnisz sobie dostęp do kontaktów na wyciągnięcie ręki, przez wiele lat.