Moleskine – i wiesz, że musisz mieć papierowy notatnik

6
3352
MOLESKINE PASSION WELLNESS JOURNAL - sklep.moleskine.pl

Notatnik ze sztucznie podniszczonymi kartkami, szytą, przeważnie czarną twardą oprawą z zaokrąglonymi krawędziami, stylową zakładką, schowkiem i elastyczną taśmą-zamknięciem. Używany na co dzień przez Vincenta van Gogha, Pablo Picasso, Ernesta Hemingwaya czy Bruce’a Chatwina aż po bohaterów filmowych – Indianę Jonesa oraz Amelię.

Poznajcie Moleskine – kolejnego sprzymierzeńca, który pomoże Ci w lepszej organizacji czasu oraz walce z prokrastynacją.

Mimo że moleskine był produkowany przez ok. 200 lat, pod koniec ll. 80. XX w. wstrzymano jego produkcję. Jednak już w 1998 r. Moleskine powrócił, a producent – włoska firma Moleskine srl – notuje coraz wyższe zyski.

Może kogoś z Was bawi sam widok papierowego notesu. Wydaje się, że dopóki istnieją ludzie chodzący do teatru i opery oraz czytający papierowe gazety, dopóty będą istniały notatniki (nie tylko Moleskine, rzecz jasna). Zobacz ofertę sklepu na Moleskine.pl.

Niezaprzeczalnie przewagą zapisywania zadań do notatnika zamiast komórki jest szybkość. Poza tym namacalność tych zadań – widzisz, że zajmują Ci dokładnie 3 kartki w notatniku.
A jaka to jest frajda gdy możesz wydrzeć kartkę z wykonanym zadaniem! Skasowanie wpisu w komórce tego Ci nie da.

(ikona artykułu: Sklep.Moleskine.pl)

Zdarza Wam się notować w papierowych notatnikach? Czy słyszeliście już wcześniej o Moleskine?