mMPK – rozkład jazdy na telefon komórkowy

2
1031
mMPK - rozkład jazdy na telefon komórkowy

Długie stanie na przystanku w oczekiwaniu na autobus jest bardzo nieproduktywne. Tracimy cenny czas, który zawsze można spożytkować na coś lepszego.

Skoro autobusy w każdym mieście jeżdżą według określonego rozkładu, bardzo przydatny będzie stały dostęp do rozkładu jazdy komunikacji miejskiej w większych miastach Polski z komórki.

mMPK - rozkład jazdy na telefon komórkowy

mobileMPK (mMPK) jest aplikacją na różne modele telefonów komórkowych. Podstawowa funkcja , czyli zaawansowany algorytm wyszukiwania połączeń, pozwala znaleźć optymalne połączenia pomiędzy wybranymi przystankami.

Przy wyszukiwaniu można zdefiniować takie parametry jak ilość przesiadek, czas rozpoczęcia/zakończenia podróży, minimalny i maksymalny czas na przesiadkę oraz to, czy mają być wyświetlone wszystkie połączenia czy tylko te optymalne (najkrótsze).

Rozbudowana funkcja połączeń pozwala na zapisywanie i późniejsze modyfikowanie wyszukanych połączeń. Dzięki temu można dostosować połączenia do swoich preferencji np. usunąć z niego linie, którymi nie chcemy podróżować lub dodać nowe linie zatrzymujące się na innym przystanku.

Warto wymienić również takie ciekawe funkcje, jak możliwość tworzenia własnych pakietów (połączeń, grup przystanków itp.) oraz edycji połączeń na swoim komputerze.

Jeżeli masz telefon w jednej z ofert prepaid, z Twoim uznaniem spotkają się mapy offline.
W ogóle dużym atutem jest to iż po zainstalowaniu mMPK na komórce aplikacja nie łączy się z Internetem. Dzięki temu używanie jej nic nie kosztuje. W momencie uzyskania dostępu do Internetu uzyskamy jednak parę dodatkowych funkcji.

Warta podkreślenia jest aktualizacja rozkładów jazdy – jeżeli dbamy o to, by ciągle mieć najnowszą wersję mMPK, będziemy zawsze mieli w komórce aktualny rozkład jazdy komunikacji miejskiej.

Pobierz mobileMPK (mMPK)

2 KOMENTARZE

  1. Ja osobiście na Androida polecam Transportoid ;) Ale warto wypróbować różne i samemu zdecydować. Jeśli mamy ciągłe połączenie z internetem (jakieś pakiety) to można też korzystać z aplikacji jakdojade.pl