Miejsca pracy: Kamil Rogulski, Marketing & Account Specialist Wspieram.to

0
1411
Kamil Rogulski, Marketing & Account Specialist Wspieram.to

Kontynuujemy Waszą ulubioną rubrykę Miejsca pracy. Dzisiaj naszym gościem jest Kamil Rogulski, Marketing & Account Specialist Wspieram.to. Czytajcie uważnie, a dowiecie się, jak pracuje marketingowiec Polskiej Platformy Finansowania Społecznościowego.

1. Czym zajmuje się Pan w swojej pracy?

We Wspieram.to odpowiedzialny jestem za wyszukiwanie i pozyskiwanie projektodawców (w znacznym stopniu z branży gier), pomagam im stworzyć projekty jak najbardziej atrakcyjne dla wspierających. Zapewniam również wartościowy ruch na stronie, analizuję rynek oraz planuję budżet marketingowy. Reprezentuję Wspieram.to podczas wyjazdów na branżowe imprezy. Podobno jestem też kojącą równowagą dla nadpobudliwych kolegów☺

2. Jak wygląda Pańskie miejsce pracy?

budynek - siedziba Wspieram.to

Siedziba Wspieram.to mieści się w samym sercu Szczecina, w przedwojennej willi. Zieleń w pokoju oraz za oknem pozytywnie nastraja i stymuluje do pracy.

Na samo stanowisko pracy składa się naprawdę wygodny fotel, dobrze dopasowane biurko oraz profesjonalny sprzęt. Mimo braku oszałamiającej przestrzeni, każdy pracownik ma swój „spersonalizowany” kącik pracy.

biurko kamil

Mamy sporo gadżetów, ciekawe oświetlenie, rzutnik wyświetlający na ścianie klipy, wszechobecną muzykę. To wszystko tworzy klimat, który udziela się wszystkim nas odwiedzającym. Małe zaplecze jest wypełnione po sufit dobrą kawą, herbatą i … gigantycznym plastikowym kostiumem człowieka – żarówki ☺

3. Jakiego sprzętu Pan używa?

Cała firma wyposażona jest w sprzęt Apple począwszy od klawiatury, telefonów służbowych, kończąc na Macbookach Pro.

biurko domi

4. …a jakiego chce używać?

Obecne wyposażenie więcej niż spełnia oczekiwania wszystkich pracowników. Większość z nas musiała się przyzwyczaić i „przesiąść” ze środowiska microsoftowego w applowskie, ale teraz nie wyobrażamy już sobie „powrotu”.

biuro krzychu

5. Czym jest dla Pana produktywność?

Kiedyś usłyszałem, że produktywność to nic innego jak połączenie planowania optymalizacji czasu pracy i analizy kosztów. Celem tego połączenia jest „wyciśnięcie” z „hektara pracy” jak najwięcej.

6. Kreatywność. Pytanie, w jaki sposób ją stymulujecie :) Może zamiast siedzieć w biurze często pracujecie zdalnie? Albo robicie burzę mózgów w saunie? Pisaliśmy np. o firmach, gdzie np. mają biurka połączone z bieżnią.

Wspominałem już, że nasze biuro w żaden sposób nie przypomina korporacyjnych przeszklonych klatek☺

Samo pomieszczenie jest inspirujące – klipy na ścianie, kilka tablic korkowych do szybkiego „przyszpilania” pomysłów na które wpadamy w ciągu dnia, muzyka, burze mózgów przy „pizzowych ucztach”.
Najważniejszy jest luz, ludzie z fantazją nawzajem stymulujący się zarówno do pracy, jak i częstych „psikusów”, które chętnie sobie robimy.