Meetin.gs – łatwiejsza organizacja spotkań (alternatywa dla intensywnej wymiany emaili)

1
472
Organizowanie spotkań w Meetin.gs - proponowane terminy

Jeżeli myślisz, że organizacja spotkań za pośrednictwem emaili jest skomplikowana, sprawdź Meetin.gs. Dana splikacja pozwala na współdzielenie swojego harmonogramu z innymi i ma na celu ułatwienie zorganizowania spotkania z dużą ilością uczestników. Dużą zaletą jest brak haseł oraz konieczności rejestracji.

 

Organizowanie spotkań

Organizowanie spotkań w Meetin.gs - proponowane terminy

Zamiast narzucać, można zasugerować uczestnikom optymalny czas przeprowadzenia spotkania (do 8 różnych opcji). Propozycje są wysyłane do uczestników drogą mailową. W przypadku zaplanowania spotkania, zawsze można je wyedytować. Można też pozostawić planowane zdarzenie bez wpisanej na sztywno godziny.

Oczekiwanie na odpowiedź

Organizowanie spotkań w Meetin.gs - oczekiwanie na odpowiedź (notatki)

Uczestnicy odpowiadają (wysyłając w treści emaila SCHEDULE albo logując się w serwisie). Do komunikacji z innymi uczestnikami można użyć notatek.

Ustalanie terminu spotkania

Gdy każdy z uczestników udzielił odpowiedzi, pozostaje wybrać datę spotkania. Meetin.gs zlicza odpowiedzi i na ich podstawie sugeruje optymalny termin spotkania.

Po zaakceptowaniu zmian przez organizatora, aplikacja wyśle do pozostałych uczestników zaproszenia (również w postaci pliku .ics).

Meetin.gs oferuje integrację z Kalendarzem Google, Microsoft Outlook oraz Lotus Notes, a dodatkowo z serwisami Skype oraz Evernote.

Jeżeli chcecie rozejrzeć się po serwisie, dajcie znać w komentarzu, a otrzymacie zaproszenie z puli przydzielonej nam przez przez CEO Meetin.gs Teemu Arinę.

[Meetin.gs]