Lifehacker Podcast. Odc. 23: 4 audiolifehacki

0
867

4 lifehacki. Marcin i Filip dalej pracują w pocie czoła nad audycją dla zapracowanych lifehackerów.

Na czym polega idea podcastów? Załoga Lifehacker Podcast przygotowuje krótkie odcinki, które można wrzucić do iPoda lub innego odtwarzacza muzyki i odsłuchać wtedy, gdy mamy na to czas.

Bardzo prosimy o wzięcie udziału w krótkiej sondzie znajdującej się pod spisem treści.

Lifehacker Podcast. Odc. 23- 4 audiolifehacki

(Foto: jedwards)

 

Zawartość 23. odcinka:

  • Rolka taśmy klejącej rozwiązuje problem, zwłaszcza jeżeli z jakiegoś powodu nie chce Ci się montować w samochodzie uchwytu na napoje: Awaryjny uchwyt samochodowy na napoje;
  • Na zwykłej suszarce nie można powiesić wypranych koszul używając wieszaków, bo dotykają one ziemi – suszarka jest za niska. Czytelnik Wojtek znalazł błyskotliwe rozwiązanie, zmieniając kąt, pod którym jest ustawiona suszarka: Jak wysuszyć koszule na zwykłej suszarce nie wycierając nimi podłogi;
  • Jeżeli nie chcesz mieć na zdjęciu drugiego podbródka, wystarczy nieco schylić głowę (bardzo istotny element!) i wyciągnąć podbródek do przodu. Drugi podbródek pojawi się również wtedy gdy się śmiejesz w obiektyw. Dlaczego tak się dzieje? Śmiejąc się prawie na pewno odruchowo przesuniesz głowę do tyłu. Jak zawsze ładnie wychodzić na zdjęciach? Tajemnica tkwi w szczęce!
  • Ten lifehack został skrytykowany przez obrońców praw zwierząt, ale cóż – gdy przeszkadzają nam gryzonie, szukamy skutecznego rozwiązania. Post zawiera pozostawia furtkę dla tych, którzy woleliby nie zabijać myszy/szczurów.
    Jedna z najlepszych pułapek na myszy/szczury, którą udało nam się znaleźć, jest zarazem bardzo prosta w wykonaniu: wystarczy duże wiadro, kołek oraz puszka po napoju: Samooczyszczająca się pułapka na myszy lub szczury.

[SONDA]: Co sądzisz o Lifehacker Podcast? Kliknij, by podzielić się swoją opinią!

→ Pobierz: Lifehacker Podcast. Odc. 23: 4 audiolifehacki (mp3)
→ Pobierz: Lifehacker Podcast. Odc. 23: 4 audiolifehacki (iTunes)