Lifehacker Podcast. Odc. 20: Wzmacniamy sygnał wi-fi, budujemy własną „chmurę”, co łączy miłośnika sziszy z serwisem Pinterest

0
2203

Ci, co włączą najnowszy odcinek Lifehacker Podcast, dowiedzą się, w jakich warunkach powstają ostatnie audycje. Do tego usłyszą o kolejnych ciekawych zainteresowaniach naszych podcasterów.

Filip nie omieszkał wytłumaczyć, jakie cacko będziemy mieli zamiast zwykłego routera, jeżeli tylko wybierzemy model na USB i doinstalujemy odpowiedni soft.

Marcin, który od Linuksa bardziej woli sziszę, spróbuje Was przekonać do serwisu Pinterest. Jest już tam od pewnego czasu wraz z gorącymi zdjęciami.

Lifehacker Podcast. Odc. 20- Wzmacniamy sygnał wi-fi, budujemy własną „chmurę”, co łączy miłośnika sziszy z serwisem Pinterest

(osde8info)

 

Zawartość 20. odcinka:

  • W przypadku, jeżeli skończyły Ci się już pomysły, jak wzmocnić sygnał swojej sieci bezprzewodowej, nie spiesz się z wyrzucaniem puszki po pepsi czy piwie: jak wzmocnić sygnał wi-fi przy użyciu puszki po napoju;
  • Alternatywny soft na routera – dlaczego trzeba szukać w sklepie routera na USB. Jak zrobić własną „chmurę”;
  • Społecznościówka Pinterest jest nie tylko dla kobiet. Najlepszym tego przykładem jest Marcin. Na stronce Pihonta w serwisie Pinterest znajdziemy kilka ciekawych gadżetów, jak również mnóstwo przypiętych (przyPINtych?) zdjęć dla miłośników sziszy. Chcemy podpowiedzieć również Tobie, zwłaszcza że Pinterest jest ostatnio na topie! A więc jak facet może wykorzystać Pinterest.

→ Pobierz: Lifehacker Podcast. Odc. 20: Wzmacniamy sygnał wi-fi, budujemy własną „chmurę”, co łączy miłośnika sziszy z serwisem Pinterest (mp3)
→ Pobierz: Lifehacker Podcast. Odc. 20: Wzmacniamy sygnał wi-fi, budujemy własną „chmurę”, co łączy miłośnika sziszy z serwisem Pinterest (iTunes)