Lifehacker: najlepsze posty według czytelników

2
775
Lifehacker - najlepsze posty według czytelników

Publikujemy po raz pierwszy ranking najlepszych postów. Kryterium wyboru było tylko jedno – liczba wyświetleń według naszych liczników. Lifehacker - najlepsze posty według czytelników

Niestety po przeniesieniu stronki ze starej domeny straciliśmy Wasze statystyki Waszych share’ów i retweetów, jednak obecnie wszystkie są starannie zapisywane i następny przegląd najlepszych postów z pewnością je uwzględni.

 

(Zdjęcie: uuuhyeah)

 

Zauważcie przy okazji, że polecając nasze artykuły innym, dajecie nam do zrozumienia, co lubicie i o czym mamy pisać.

Tak się składa, że pierwszy temat na Lifehackerze dotyczył darmowego systemu operacyjnego Linux Ubuntu. Spora część naszych czytelników używa przeróżnych dystrybucji i wersji systemów uniksowych, więc wcale nas nie dziwi, że ranking otwierają wpisy 27 porad, których będziesz szukać po zainstalowaniu Ubuntu 11.04 Natty Narwhal oraz Pierwsze spojrzenie na Ubuntu 11.04 – dlaczego ten Linux jest Ciebie wart.
Mimo że Internet Explorer 9 jest używany przez mikroskopijny odsetek użytkowników Internetu, część z Was zdecydowała się właśnie na tę przeglądarkę. Najwyraźniej tuż po zainstalowaniu IE9 potrzebowaliście zrobić mu mały „tuning” i stąd „brąz” dla artykułu Szybki tuning i blokada reklam w Internet Explorer 9.

Sądząc po statystykach, polscy lifehackerzy to ludzie czynu. To tłumaczy popularność artykułu 60 małych kroków w kierunku podniesienia jakości życia w ciągu następnych 100 dni.
Używacie technologii do zwalczania prokrastynacji i lepszego zarządzania swoim czasem. Dbacie o komfortową pracę w Internecie (pozdrowienia dla użytkowników Mozilli 4 oraz Facebooka), namiętnie robicie zakupy w sklepach internetowych.
Spory odsetek naszych czytelników to polscy minimaliści. Lubicie Leo Babautę, jednak jeszcze bardziej – niebanalnych chłopaków z naszego podwórka.

Ścisłą czołówkę zamykają informacje nt. Wielkiego konkursu Lifehackera (możecie przeczytać prace konkursowe), artykuł o Getting Things Done oraz 3 pytania, które warto sobie zadać przed pójściem spać.

2 KOMENTARZE

  1. Dla mnie osobiście najważniejsze okazały się artykuły o 60 krokach w 100 dni oraz dewizy życiowe Billa i Steve’a. To takie materiały z rodzaju tych, których nie żal drukować celem powieszenia sobie na tablicy jako „motywator” :)