Lifehacker. Jak żyć i pracować z głową

5
1329

Jak wykorzystać postęp i technologię, aby te zamiast straszyć Cię zaawansowanymi funkcjami po prostu pracowały dla Ciebie? Na to pytanie codziennie szukamy odpowiedzi i dzielimy się wskazówkami na blogu Lifehacker. A co powiecie, by mieć takie porady zebrane w jednym miejscu i pogrupowane według tematów?

Ile czasu codziennie tracisz na wyszukiwanie danych, plików oraz kontaktów? Prawda, że dużo? Nie musi tak być! Poznaj najlepsze skróty klawiszowe, dobre rady w kwestii korzystania z poczty elektronicznej oraz metody na zabezpieczenie swoich danych.

Od kilku dni w księgarniach dostępna jest książka „Lifehacker. Jak żyć i pracować z głową”. Sięgnij po tę książkę, a odkryjesz, że dzień może być dłuższy!

Lifehacker. Jak żyć i pracować z głową

 

Doba może mieć więcej niż 24 godziny!

Co za czasy! Zewsząd słychać, że komputery wspomagają nas we wszelkich dziedzinach życia, na każdym kroku czekają nas ułatwienia, a my mimo wszystko pracujemy coraz więcej. Oczywiście nie należy mylić ilości z wydajnością! Jak sobie z tym poradzić? Jak zapanować nad natłokiem zadań i obowiązków? I – co najważniejsze – jak wykonać więcej (oraz lepiej) zadań w tym samym czasie? Myślisz, że to niemożliwe???

Z tą książką jest to w zasięgu Twoich rąk! Znajdziesz w niej dziesiątki genialnych sposobów, które pozwolą Ci efektywniej wykorzystać czas spędzony przed komputerem. Ile czasu codziennie tracisz na wyszukiwanie danych, plików oraz kontaktów? Prawda, że dużo? Nie musi tak być!

Poznaj najlepsze skróty klawiszowe, dobre rady w kwestii korzystania z poczty elektronicznej oraz metody na zabezpieczenie swoich danych. Sięgnij po książkę „Lifehacker. Jak żyć i pracować z głową”, a odkryjesz, że dzień może być dłuższy!

Dzięki tej książce zoptymalizujesz swoje działania i dowiesz się, jak:

  • usprawnić korzystanie z poczty elektronicznej,
  • zbierać nowe pomysły,
  • uporządkować folder z dokumentami,
  • błyskawicznie wyszukiwać informacje,
  • zablokować na zawsze strony zabierające cenny czas.

Sięgnij po sprawdzone triki i sztuczki z komputerem, które ułatwią Ci życie: „Lifehacker. Jak żyć i pracować z głową”

„Lifehacker…” został wydany przez naszych przyjaciół z Wydawnictwa Helion, oferującego najlepsze książki w rozsądnych cenach.

5 KOMENTARZE