Lifehacker debiutuje na Tumblr

3
694
Lifehacker debiutuje na Tumblr

Od dzisiaj jesteśmy obecni również na Tumblr. Parę słów od powodach uruchomienia nowego kanału oraz informacje o tym, jak nas znaleźć w tym serwisie.

Co to jest Tumblr i dlaczego go wybraliśmy?

Zastanawialiśmy się, gdzie publikować wpisy niepasujące do formatu Lifehackera.

Poza WordPressem, w którym jest zrobiony Lifehacker, w grę wchodziło 10 najlepszych platform bloggingowych: TypePad, LifeType, Posterous, Tumblr, Blogger, Penzu, Movable Type, TextPattern, Getsimple, Squidoo.

Ostatecznie wybór padł na Tumblr oferujący ogromną ilość funkcji i niezwykłą elastyczność w kwestii dostosowania do własnych potrzeb.
Dodatkową zaletą serwisu są wysokiej jakości aplikacje na urządzenia przenośne, przy pomocy których można aktualizować swojego bloga w Tumblr.
W przypadku iPhone’a są to Tumblita oraz Tumblr. Użytkownicy Androida mogą, z kolei, wypróbować oficjalny klient Tumblr albo darmową aplikację MyTumblr.

Tak wygląda nasz kanał w Tumblr:

Lifehacker debiutuje na Tumblr

Żadnych zbędnych wodotrysków, za to dużo fajnych wpisów.

Zapraszamy na nasz Tumblr – pierwszy wpis jest o tym, jak uzbrojony jedynie w wąsy oraz zmysł marketingowy, Matthew Epstein uderza na podbój Google Inc.

Gdzie nasz szukać? Lifehacker w Tumblr: http://lifehackuj.tumblr.com/

Dopiero zaczynamy rozglądać się po serwisie, dlatego chętnie zostaniemy Waszymi czytelnikami ;) Kto z Was bloguje w Tumblr?