Książki na majówkę – sprawdźcie promocję

0
772
Książki na majówkę - sprawdźcie promocję

Podpowiadaliśmy już skąd można ściągnąć legalnie książki. Jeżeli jednak mielibyście ochotę na zakup książki lub ebooka to mamy dla was idealną informację na zbliżający się długi weekend majowy.

Księgarnia Helion uruchamia w dniu dzisiejszym akcję promocyjną Zabierz książkę na majówkę. Aktualna promocja przeznaczona jest dla każdego, kto lubi czytać. Od 26 kwietnia do 30 kwietnia będzie możliwe zakupienie książek oraz e-booków w promocyjnych cenach. Helion udziela podczas akcji promocji na książki do -20%, natomiast na e-booki do -40%. Można uzupełnić swoją bibliotekę o wiele ciekawych tytułów.

Sensus przygotował tym razem nietypową ofertę. Bardzo często decydując się na zakup nowej pozycji książkowej zastanawiamy się, która wersja będzie lepsze: druk czy książka cyfrowa.
Zarówno jeden, jak i drugi rodzaj ma swoje wady oraz zalety. Dzięki promocji jaką przygotował Sensus problem z wyborem nie będzie już taki istotny.
Od dzisiaj do 30 kwietnia rusza bowiem akcja Książki na majówkę! gdzie do każdej pozycji drukowanej otrzymujemy jej wersje e-book. Idealne rozwiązania dla każdego, kto nie może się zdecydować.

Księgarnia Onepress – związana z książkami o tematyce biznesowej – od dnia dzisiejszego do 30 kwietnia rusza ze swoją promocją. Akcja Zabierz książki na majówkę dotyczy nie tylko książek w wersji drukowanej, ale także na ebooków. Na książki w wersji drukowanej Onepress udziela rabatu do -20%, natomiast na e-booki do -40%. Promocja dotyczy wybranych książek – być może znajdziecie dla siebie jakąś pozycję lifehackingową.

 

Jeżeli nie macie planów na weekend majowy to może zdecydujecie się na zagłębienie w nowych lekturach. Dajcie znać czy zdecydowaliście się na jakiś zakup – chętnie skorzystamy z poleconych przez was tytułów. 

 

Zdjęcie:John Loo/Flickr

Zobacz również:
Czytaj jedną książkę tygodniowo
Jak czytać w tempie Theodore’a Roosevelta
Walka z systemem: 11 obowiązkowych lektur dla nieobojętnych
Drucker na każdy dzień. 366 refleksji o dobrych praktykach zarządzania
Skąd można legalnie pobrać książki?