[PRZYKLEJONY] Konkurs: Zimowa eksplozja kreatywności!!!

0
1771

11.02. UPDATE: Konkurs został przedłużony do godz. 16:00 14.03, zaś wyniki zostaną ogłoszone 14.03. po godz. 19:00. Powodzenia!

Lifehacker ogłasza zimowy konkurs z nagrodami. Nagrodami w konkursie są licencje na Nozbe i Kanban Tool, szkolenie ufundowane przez Szkołę Hakerów oraz inteligentna skarbonka od serwisu KodyRabatowe.pl

Zimowa eksplozja kreatywności

Podlinkujemy naszych sponsorów, żebyście zobaczyli, co ich łączy z tematyką Lifehackera:

Nozbe – z tą aplikacją łatwo doprowadzicie sprawy do końca. Z dowolnego urządzenia i w pełnej zgodnie z GTD;
Szkoła Hackerów – sprawdzony program treningowy, który wprowadza w takie tematy jak próby włamania, inwigilacja, lokalizacja IP, szyfrowanie, keyloggery, odzyskiwanie haseł;
–  Kanban Tool to innowacyjna aplikacja biznesowa zwiększająca przejrzystość zarządzania projektami i organizację pracy,
– Z serwisem KodyRabatowe bez trudu znajdziemy najlepsze zniżki kupując online.

GTD, lifehacki, większa produktywność w pracy i mistrzowskie zarządzanie swoimi finansami – macie naprawdę niesamowite pole do popisu!!!
Wystarczy, że do 20 stycznia br., godz. 23:59 opublikujecie u siebie na Twitterze lifehack na jeden z ww. tematów, dodając do tweeta tag #pl_lh.
Krótka porada, która zmieści się w 140 znakach i Waszym zdaniem potrafi ułatwić choć trochę życie. Oczywiście mile widziane są przykłady wykorzystania produktów oferowanych przez sponsorów konkursu (choć nie jest absolutnym warunkiem).

Sponsorzy wybiorą najlepsze tweety i 22 stycznia zostaną ogłoszeni zwycięzcy. Można próbować swoich sił nieograniczoną ilość razy.

Dużo ciekawych pomysłów i niech Moc będzie z Wami!

 

(Foto: visualpanic rmx)