Jak zrobić modne hipsterskie PDA

3
1465

Kartki połączone przy pomocy klipsa to materiał na notes, który można wykorzystać jako proste narzędzie do zarządzania zadaniami.

Można też zastosować kolorowe przekładki i podzielić notes na kilka list zadań ze względu na kontekst, w którym ma być wykonane zadanie czy projekt, do którego należy.

Jak zrobić modne hipsterskie PDA - Produktywnie

Jakub opowiada na blogu „Produktywnie”, jak przez dłuższy czas utylizował zeszyciki A5, dołączane do każdego rachunku od Plusa. Makulatury było co niemiara, więc autor bloga przestał kupować gotowe notesy i zaczął przerabiać zeszyty na własne notesy, które nazywa Hipster PDA. Reszta wpisu na blogu autora.

Proste rozwiązania są najlepsze, choć sam pomysł nie jest nowy.

Kiedyś w jednym z konkursów z LH czytelnik za blogiem C’éclair! udowodnił, że do najprostszej listy to-do wystarczy klips biurowy, parę kartek i kółko na klucze:do najprostszej listy to-do wystarczy klips biurowy, parę kartek i kółko na klucze.

I jeszcze jedno.
Zabrzmi jak banał, ale klips do papieru nie tylko ostatecznie rozwiązuje kwestię poplątanych słuchawek, lecz również przydaje się na każdym kroku i powinien zawsze być w kieszeni bądź torebce każdego z nas.

Inne przykłady zastosowania klipsów były wcześniej publikowane na naszych stronach na Facebooku oraz Google+.

3 KOMENTARZE