Jak zrezygnować masowo z niechcianych newsletterów i list subskrypcyjnych

7
2639

To bardzo przykre, że firmy wykorzystują nasze zabieganie, przez co zgadzamy się nieświadomie na przeróżne mailingi. Chwila nieuwagi, nieodfajkowany checkbox i już „wyraziliśmy” w regulaminie  swoją zgodę na otrzymywanie czegoś tam.

Biorąc pod uwagę, że następnie na mocy tych samych regulaminów dzielą się naszymi adresami mailowymi ze swoimi partnerami, zapchanie się skrzynki jest gwarantowane.

Oczywiście ninja GMaila może skutecznie zablokować różne wiadomości, jednak zakładając, że nie mamy do czynienia ze spamem, lepiej jest wypisać się z newsletterów.

Wykorzystamy w tym celu Unroll.Me.

Jak zrezygnować masowo z niechcianych newsletterów i list subskrypcyjnych

Ten serwis przeszukuje całą naszą pocztę, znajdując nasze subskrypcje i pozwala nam wybrać, z czego chcemy zrezygnować, a co wolimy zostawić.

To tyle. Wszystkie „formalności” bierze na siebie Unroll.me.

Serwis obsługuje GMail (bez Google Apps), AOL Mail, Hotmail oraz Yahoo.

7 KOMENTARZE

  1. A ja zapisałem się na powiadomienie o becie jakiś miesiąc temu, dzisiaj szczęśliwy otwieram maila z zaproszeniem, udzielam aplikacji pozwolenia na wysprzątanie mojego gmaila z syfu, którego nawet oznaczenie jako spam nie jest w stanie wyrzucić, a ona wykrywa sobie tylko jeden newsletter, który mnie w dodatku akurat interesuje u nie jest nawet jedynym takim. Słabizna.