Jak zacząć biegać metodą Gallowaya

0
1313

W poprzednich wpisach pokazywaliśmy, ze bieganie to idealny sport nawet dla bardzo zajętych ludzi i pokazywaliśmy, jak zacząć biegać.

Teraz proponujemy zapoznać się z ciekawą aplikacją, dzięki której wygenerujecie swój plan treningowy i zrzucicie parę kilogramów na wiosnę. Aplikacja ta jest dostępna dla wszystkich użytkowników Facebooka i jest dobra dla nowicjuszy, ponieważ wprowadza do świata biegaczy i od początku wyrabia dobre nawyki sportowca. Trzymając się planu, unikniemy kontuzji oraz przetrenowania.

Jak zacząć biegać metodą Gallowaya

Przygoda z bieganiem, zgodnie z obietnicą partnerów z dobiegu.pl, zaczyna się bardzo nieinwazyjnie. Wybieramy plan treningowy (5, 10 km lub program do półmaratonu) i wpisujemy datę, kiedy chcemy zacząć.
Jeżeli na to pozwolimy, Biegnij za mną Gallowayem będzie publikować na naszej tablicy nasze postępy. Jednocześnie można zaprosić swoich znajomych – w grupie zawsze raźniej.

Gdzie będziemy trenowali? Tutaj wpisujemy swoje miasto, przy czym można znaleźć znajomych, które już biegają, i dołączyć do nich.

Niezależnie od tego jak wysoko mierzymy, pamiętajmy, aby biegać inteligentnie, pilnować wagi, unikać kontuzji, a przede wszystkim czerpać przyjemność. Bo bieganie to właśnie czysta przyjemność.