Jak radzić sobie w związkach: 6 niezapomnianych randek z założycielem serwisu randkowego

0
1062

Istnieje prosta zasada, że szczerość generalnie ułatwia życie, a zwłaszcza życie w związku. Można grać w skomplikowaną grę, można też szczerze powiedzieć partnerowi, co Cię boli i czego od niego lub od niej oczekujesz.
Być może traktujesz szczerą rozmowę jako nieznośny ekshibicjonizm duchowy, ale przecież mówimy o relacjach z bliskimi osobami! I jeżeli nie jesteśmy wobec nich autentyczni, czy warto w ogóle trwać w takim związku?!

Wyobraźmy sobie kobietę, która robi kochanemu facetowi sceny, że zbyt rzadko dostaje od niego kwiaty (bo przecież gdyby nadal była ze Zbyszkiem, byłaby nimi zasypywana).
Może mieć do niego żal, a może szczerze powiedzieć, że… oczekuje więcej uwagi i czułości z jego strony. Proste?

Być może będziecie nieco zdziwieni z powodu niezbyt formatowego posta, ale poznamy dziś bliżej autora powiedzenia „Hardcorowym grzechem nie jest seks przed ślubem, lecz stracić chęć życia”.

Jak radzić sobie w związkach - 6 niezapomnianych randek z założycielem serwisu randkowego

(utterlyengaged.com)

Maciej Koper, zaskakująco pozytywny człowiek, założyciel serwisu randkowego Przeznaczeni.pl, zabiera się za koło życia, a ściślej – za jego cząstkę dotyczącą relacji.

Biesiaduje z Marzeną Lipką z Malinova TV, próbując znaleźć odpowiedź na pytania: co oznacza prawdziwa dojrzałość w relacjach i jak dać z siebie maksimum w związku.

Randka I: Poznajmy się bliżej

Randka II: Plan na życie – życie na pierwszym planie

Randka III: Dać z siebie maxxxa w związku

Randka IV: Nie wierzę w przeznaczenie

Randka V: Wierność jest sexy

Randka VI: Sposób na samotność