Jak pozbyć się reklam z Kindle 4 with Special Offers

19
3116
Jak pozbyć się reklam z Kindle 4 with Special Offers

Amazon oferuje wysokiej jakości czytniki książek elektronicznych. Najtańszy można kupić za 109$, co jest ceną wręcz dumpingową. Jeżeli zgadzamy się na wyświetlanie reklam, to w ogóle dostaniemy ten czytnik za 79$.

Reklamy wcale nie są inwazyjne – nie wyświetlają się podczas czytania, lecz na stronie menu oraz podczas wyłączania Kindle.
Jeżeli jednak uznamy po zakupie, że chcemy tych reklam się pozbyć, wystarczy przelać na konto Amazona 30$ i de facto będziemy mieli wersję za 109$, czyli bez reklam.

A można też mieć to samo za free.
Oto jak usunąć reklamy w Kindle 4 with Special Offers.

Jak pozbyć się reklam z Kindle 4 with Special Offers
Okazuje się, że istnieje również inny sposób na łatwe usunięcie reklam w czytniku Kindle 4.

Kindle przechowuje reklamy w ukrytym folderze .assets. W sytuacji, gdy ma uprawnień do zapisu w tym folderze, zakłada, że połączenie bezprzewodowe jest niedostępne i wyświetla ekran domyślny.

Jak wyłączyć reklamy w Kindle 4

 1. W ustawieniach folderów w twoim systemie operacyjnym zaznacz wyświetlanie ukrytych plików.
 2. Podłącz Kindle do komputera przy pomocy kabla USB.
 3. Znajdź folder system, a w nim – ukryty folder .assets. Usuwasz cały folder .assets, a następnie tworzysz nowy o takiej samej nazwie.
 4. Utwórz nowy dokument pod nazwą New Text Document.txt.
 5. Trzymając przycisk Shift kliknij prawym przyciskiem myszy folder System i wybierz opcję Otwórz okno polecenia tutaj.
 6. Wpisz polecenie
  rename “New Text Document.txt” .assets.

Pozostaje jedynie kwestia uczciwości.
Kupując Kindle 4, najtańszy na rynku czytnik książek elektronicznych, dostajesz 30$ rabat w zamian za wyświetlanie reklam, a teraz je wyłączasz.

Tak czy inaczej, decydujesz Ty.

Masz jakieś pytania? Napisz w komentarzach, a z pewnością uzyskasz pomoc.

[via]

19 KOMENTARZE

 1. Wystarczy napisać do Amazona, krótka rozmowa na czacie i po kłopocie. Właśnie zakończyłem rozmowę i nie mam reklam!

  Amazon:done here! I’ve unsubscribe your kindle from the special offers. I’ve sent you a confirmation email for that, can you please check to see if it got to you?

  Me:Ok,

  Wait a minute, please

 2. Witam wszystkich. Szukałem i znalazłem na jakimś mądrym forum jak usuną reklamy bez zbędnego kombinowania i znalazłem. Wystarczy zalogować się na stronie Amazona, ustawić lokalizację urządzenia na Polskę i wejść w odnośnik do pomocy. Następnie należy przedstawić sytuację mailowo lub poprzez chata komuś z obsługi: jesteśmy z Polski, tutaj sklep Amazona nie działa, nie jesteśmy zainteresowani zakupem anglojęzycznych pozycji. Następnie włączamy WiFi. Osoba z obsługi coś tam wysyła na nasze urządzenie. Po 15 minutach nie miałem już reklam. Bez kombinowania. Prosty mail do obsługi i po sprawie.

 3. Witam, po podłączeniu na 7 czytnika, wybraniu pokazuj ukryte pliki, foldery i dyski nie pokazuje folderu system… Jakieś sugestie? Dziękuję z góry. PS. @ Robert – nie pień się tak, bo zawału dostaniesz. Przestań bredzić bo przez takich jak ty świat jest jaki jest.