Jak otrzymać kod promocyjny Uber na pierwszy przejazd

0
1390
Jak otrzymać kod promocyjny Uber na pierwszy przejazd promo kod 2016

Wielu mieszkańców dużych polskich miast wypróbowało już Uber — nowy serwis oferujący wspólne przejazdy. Jest to odpowiednik znajomej nam taksówki, tyle że przejazdy będą znacznie tańsze i o niebo bardziej komfortowe.

Aby jeździć taksówką jeszcze taniej, wykorzystywane są specjalne kody promocyjne Uber, udostępniane przez firmę dla pozyskania nowych klientów. Wykorzystując te kupony promocyjne, możemy w ogóle jeździć za darmo. Wystarczy tylko otrzymać i wykorzystać kod promocyjny Uber na pierwszy przejazd.

O tym, jak otrzymać darmowy kod na pierwszy przejazd w Uber dowiecie się z tego wpisu.

Co to jest promo kod Uber. Otrzymanie promo kodu Uber na pierwszy przejazd

Promo kod Uber to unikalny kod z liter i/lub cyfr, oferujący pewne bonusy po aktywacji w serwisie Ubera.
W tym przypadku interesuje nas specjalny kod Ubera na pierwszy przejazd i taki kod jest chętnie przez firmę udostępniany.

Aplikacja Uber na Android, iPhone

Aby rozpocząć korzystanie z Ubera, zainstaluj na początek firmową aplikację Uber. Jest ono dostępne na wszystkie popularne platformy.

Pobierz Uber na telefon z systemem operacyjnym iOS, Android lub Windows OS.
[appbox appstore id368677368][appbox windowsstore 9wzdncrfhxrd][appbox googleplay com.ubercab]

Wprowadź darmowy kod promocyjny Uber o wartości do 25 złotych. Dzięki temu możesz za darmo wypróbować serwis i podjąć decyzję, czy korzystać z tego serwisu lub nie.

Jak otrzymać kod promocyjny Uber

Wprowadź poniższy kod promocyjny Uber (kod powitalny) na pierwszy przejazd o wartości 25 złotych po rejestracji na stronie uber.com lub po zainstalowaniu aplikacji.

Promo kod Uber: yxsw9esbue

Otwórz aplikację Uber i wejdź do zakładki „Zniżki”. Kliknij przycisk „Dodaj kod”. Wpisz kod promocyjny yxsw9esbue i kliknij „Zastosuj”.

Teraz zapłacisz za podróż taksówką o 25 złotych mniej.

Gdzie działa Uber, obsługiwane miasta

Otrzymany kod Uber można wykorzystać w następujących miastach i aglomeracjach: Poznań, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Łódź, Śląsk. Lista obsługiwanych miast ciągle rośnie.

Warunki otrzymywania kodu promocyjnego w serwisie ciągle się zmieniają, ale powyższy promo kod dalej działa. W zależności od miasta czeka nas zniżka do 25 złotych.

PS. Jeśli zmienimy w ustawieniach kraj, bonusy za zaproszenia znajomych będą spływały w lokalnej walucie. Jeśli chcemy jeździć Uberem np. w Niemczech lub Norwegii i tam właśnie realizować kupony promocyjne, zmieniamy kraj w aplikacji i otrzymujemy bonusy w euro albo koronach.