Jak facet może wykorzystać Pinterest

2
1017
Infografika Jak facet może wykorzystać Pinterest

Czy masz już konto w Pinterest? Nie, ponieważ jesteś facetem?

Społecznościówka Pinterest jest nie tylko dla kobiet – jej użytkownicy płci męskiej są naprawdę… szalenie męscy. Zobacz, co takiego tam mogą robić (i bardzo chętnie robią!):

Projekty remontowe

Faceci uwielbiają naprawiać rzeczy – mają to wpisane w DNA! Pinterest to wielka przechowalnia porad i projekt, które zrobią z Twojego domu (samochodu itp.) prawdziwe cacko!

Przepisy kulinarne

Wiadomo nie od dziś, że najlepszymi profesjonalnymi kucharzami są właśnie faceci. Odrzuć przesądy, że to kobieta ma stać przy garach. Nikt Ci nie ugotuje tak, jak ugotujesz Ty sam, zerkając na przepisy z Pinterest!

Odjechane zdjęcia

W sieci krążą różne zdjęcia – mniej lub bardziej przyzwoite. Pinterest to przede wszystkim zdjęcia, a to znaczy, że będziesz miał na czym zawiesić oko ;)

Gadżety i zabawki

Czyli coś, co lubi każdy facet, niezależnie od wieku. Najnowsze produkty firmy Apple, najlepsze marki telefonów, przydatne gadżety biurowe – wykorzystaj Pinterest, by wybrać z ostatnio modnych i szeroko omawianych gadżetów te, które rzeczywiście potrafią ułatwić Ci życie.

Filmy, muzyka i książki

Tutaj sprawa jest jeszcze prostsza – Pinterest to jedna wielka tablica z zajawkami obrazkowymi (w tym również książek).
O niebo lepiej zorientować się w tym, co dobrego jest na rynku, mając wszystko jak na talerzu.

Ubrania i akcesoria

Nie da się zaprzeczyć, że większość facetów ubiera się średnio (przynajmniej dopóki chodzi na zakupy bez kobiet). Pinterest podrzuca pomysły, jak zaimponować kobietom i dobrze wyglądać. Można sugerować się choćby ilością babskich repinów (coś w rodzaju lajków na Facebooku) ;)

Siłownia, dieta i plan treningu

Znajdź swój program treningowy! Tutaj tego jest cała litania: od programów przesłanych przez wojskowych, aż po plany treningu w warunkach domowych.

Psychologia kobieca

Wydaje Ci się, że kobiety są tajemniczymi i trochę dziwnymi istotami? Być może masz rację, ale przecież chcesz je rozgryść? Tutaj Pinterest Twoim doskonałym sprzymierzeńcem. Najwyraźniej przyciąga ekshibicjonistki emocjonalne. Oglądaj, zapominaj, wykorzystuj najlepiej jak potrafisz!

Starzy przyjaciele

Tak – Lifehacker już tam jest i czeka, aż dołączysz do grona jego znajomych: Lifehacker w Pinterest

[via]

2 KOMENTARZE