Jak czytelnicy Lifehackera mogą kupować do 60% taniej

4
1483
Jak czytelnicy LH mogą kupować do 60 procent taniej

Shopping zabiera bardzo dużo czasu. Przynajmniej część naszych czytelników (mężczyźni?) zgodzi się, że chodzenie do świątyń konsumpcji, porównywanie towarów i quazi-wyprzedaże potrafią doprowadzić do szewskiej pasji nawet najspokojniejszą osobę. Opowiadaliśmy Wam o niewątpliwych korzyściach zakupów online (sprawdzony Amazon!) dostarczanych bezpośrednio nam do domu. Wiemy jednak, że niektórzy wolą kupować w Polsce.
Ba! Niektórzy czytelnicy Lifehackera mają już nawet ulubione „tradycyjne” sklepy stacjonarne z własnymi kartami stałego klienta i zniżkami.

Głównym zadaniem dobrego serwisu zniżkowego jest przefiltrowanie najlepszych zniżek i zaoferowanie nam możliwości wyboru tego, czego potrzebujemy.
Dzisiaj opowiemy o polskim serwisie, który będzie za nas monitorował smakowite okazje w sklepach, do których się już przekonaliśmy (ale i tych, których jeszcze nie znamy).

CupoNation – Your World of Savings

CupoNation to agregator zniżek i kuponów rabatowych do otrzymania zniżek w najlepszych sklepach internetowych.

Na jakie zniżki mogą liczyć czytelnicy Lifehackera

Oferty na stronie CupoNation są podzielone na dwa główne typy: kody oraz promocje. Wskazówki dotyczące korzystania z kodów  rabatowych można odnaleźć po kliknięciu w interesującą nas ofertę. Polega to na przepisaniu ciągu znaków w odpowiednie miejsce na stronie sprzedawcy. Promocje z kolei nie wymagają wpisania żadnego hasła i przekierowują nas na stronę, gdzie wyszczególniono ofertę (darmowa dostawa, upominek, gratis czy też obniżona cena).

Żeby nie być gołosłownym, parę przykładów bieżących okazji — sami zresztą zobaczcie, jak to działa klikając obrazki:

Aparaty, laptopy, telefony w promocji

Aparaty, laptopy, telefony w promocji - RTV EURO AGD

Czekoladowy telegram z 10% zniżką

Czekoladowy telegram z 10-procentową zniżką - ChocoTelegram

Bestsellery Empiku do -30%

Bestsellery Empiku do -30 procent - Empik

Kursy językowe nawet 20% taniej

Kursy językowe nawet 20 procent taniej - mFiszki

Dopóki jesteśmy zapatrzeni w przeszłość, stoimy odwróceni tyłem do przyszłości — warto o tym pamiętać ☺ No ale co, jeśli jesteście zatwardziałymi konserwatystami, których NIE interesują zniżki i wyprzedaże w innych sklepach? Przechodzimy do tego katalogu i wybieramy w swój sprawdzony sklep, zanim jeszcze cokolwiek w nim kupimy.

CupoNation opowie o wszystkich aktywnych i ukrytych zniżkach. Nawet jeśli nasz sklep wstydliwie będzie milczał ☺

4 KOMENTARZE

  1. Do rosnącego w siłę trendu smartshoppingu od pewnego czasu staramy się dorzucić cos i my – skromniej, blogowo z większym nastawieniem na aktualne promocje w sklepach niż kody rabatowe, ale i te się trafiają – na http://rabatown.pl

    Polecamy też, będący zdaje się bezpośrednią konkurencją dla CupoNation serwis kodyrabatowe.pl