Infografika: Twitter vs. Facebook vs. Google+

4
1278
Infografika Twitter vs. Facebook vs. Google+

Mimo że firma Google wydała ogromne pieniądze na stworzenie i wypromowanie nowego produktu, wielu internautów wydaje się jeszcze do końca nie rozumieć, czym jest serwis społecznościowy Google+ i na czym polega różnica pomiędzy nim a Facebookiem oraz Twitterem. Poniższa infografika pomoże błyskawicznie rozwiać wszelkie wątpliwości. 

Infografika Twitter vs. Facebook vs. Google+

Lifehacker jest obecny zarówno na Facebooku, jak i Twitterze. Co do Google Plus, nadal czekamy, aż zostaną uruchomione strony biznesowe.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w serwisie Google+ (musisz być tylko użytkownikiem GMaila), wystarczy odwiedzić ten link – załóż konto w Google+ i gotowe.

[Tweepi]

4 KOMENTARZE

    • G+ jest ciągle w fazie tworzenia. Patrząc na projekt google plus przypomina mi się gmail, który przez długi, długi czas był dostępny jedynie poprzez zaproszenia (tak jak teraz to jest z g+). Myślę, że taką taktykę przyjmuje google, tworzy coś co nie jest dla każdego, coś „elitarnego” do czego można dołączyć jedynie „znając odpowiednich ludzi” (czyli chociażby poszukać systemu który wysyła zaproszenia automatycznie ;) ). Może tym kieruje się google publikując kolejne usługi. Nie wydaje mi się, żeby taka marka pozwoliła sobie na jakiś przypadkowy czy amatorski ruch.