Gdzie znaleźć kody rabatowe kupując online

2
2135
Gdzie znaleźć kody rabatowe kupując online

Nigdy nie rozumiałam jak się korzysta z serwisów rabatowych. Jeżeli np. na stronie sklepu widniał ogromny napis „zniżki do 50%”, sprawa jest jasna. Od koleżanek słyszałam o kodach, które wpisuje się na stronie, dzięki czemu cena w koszyku stawała się niższa. Rozumiem, że sklepom opłaca się robić takie promocje, żeby tknąć nas nosem w swoje towary. Ale jak dowiedzieć się, że właśnie w sklepach A, B i C można kupić taniej? I gdzie znaleźć kody rabatowe?

Surfując w Internecie natrafiłam na Kody rabatowe.

Nie miałam czasu na dokładne przestudiowanie strony (miało to być tylko zadanie redakcyjne), więc poszłam po linii najmniejszego oporu i zainstalowałam wtyczkę do Firefoksa (jest też rozszerzenie dla użytkowników Chroma).
Z ciekawości sprawdziłam czy są zniżki dla sklepu, do którego wybierałam się jutro z przyjaciółkami (nie podaję nazwy, by nie robić im za darmo reklamy ✿) i voila! Wyskoczyło powiadomienie i już wiem, że bardziej mi się opłaca zrobić zakupy, nie odklejając czterech liter od fotelu :)

W Firefoksie to wygląda tak, że w prawym dolnym rogu wyskoczyło okienko-alert z listą kuponów i wysokością zniżki:

Wyskoczyło powiadomienie i już wiem, że bardziej mi się opłaca zrobić zakupy online

Bardzo imponują 2 rzeczy:

1). jest to obecnie największy (w każdym razie najbardziej rozbudowany) serwis z kodami zniżkowymi, czyli wszystkie lub przynajmniej większość zniżek jest zebranych właśnie tutaj,
2). serwis działa bardzo sprawnie. Wchodzę na strony sklepów internetowych, które i tak bym odwiedziła, a dodatkowo szybko dowiaduję się o atrakcyjnych zniżkach :)

Gdzie szukacie zniżek kupując w Internecie?

2 KOMENTARZE