Friend Matrix pokazuje kto jest Twoim najlepszym przyjacielem na Facebooku

1
1460
Friend Matrix - analiza i collage - najlepsi przyjaciele na Facebooku

Na pewno masz wśród znajomych na Facebooku wiele ciekawych osób. Czy zastanawiasz się nad tym co ich łączy? No choćby pod względem wizualnym? Friend Matrix to specjalna aplikacja tworząca collage ze zdjęć profilowych Twoich facebookowych znajomych. Już ciekaw jak będzie wyglądała „układanka”?

Friend Matrix - analiza i collage - najlepsi przyjaciele na FacebookuJak działa Friend Matrix?

Po zalogowaniu się do Friend Matrix (przy pomocy konta na Facebooku, a jakżeby inaczej!), zostaniesz zapytany o uprawnienia aplikacji.

Po kliknięciu przycisku „Zezwól” odczekaj 1-2 minuty i Twoim oczom ukaże się fajny widok – małe kafelki ze zdjęć profilowych Twoich znajomych na Fejsie.
Friend Matrix analizuje Twoje interakcje ze znajomymi i wybiera spośród nich osoby, z którymi najczęściej konwersujesz itd. Zdjęcia profilowe tych osób zostaną w kolażu wyraźnie powiększone.

Jeżeli spodoba Ci się taki collage, możesz podzielić się nim ze znajomymi na Facebooku albo wrócić na stronę główną Friend Matrix i wygenerować go od nowa.

Zastanów się nad zaproszeniem dużych „kafelków” na kawę – na pewno sporo Was łączy, więc może warto częściej z nimi przebywać offline? ;)