Everyme – specjalne miejsce na udostępnianie Twoich prywatnych danych

0
643

Gubisz się w ustawieniach prywatności na Facebooku albo Google+?

Zajmijmy się sytuacją, kiedy chcesz podzielić się z rodziną, współpracownikami lub przyjaciółmi jakimiś prywatnymi informacjami i zdjęciami. To może być zdjęcie z ważnej dla Ciebie uroczystości, zdjęcie Twojego dziecka itp.

Zapoznamy Was dzisiaj z aplikacją, która pozwala na bezpieczne udostępnianie tych rzeczy i chowa Twoje prywatne dane przed wścibskimi oczami.

Everyme - specjalne miejsce na udostępnianie Twoich prywatnych danych

Na podstawie kontaktów z Twojej książki adresowej, Everyme tworzy w telefonie kręgi ludzi, których znasz. Są podzieleni na rodzinę, znajomych, kumpli z czasów szkolnych.

Są podzieleni na rodzinę, znajomych, kumpli z czasów szkolnych

W przypadku, gdy Twoi przyjaciele nie mają jeszcze Everyme, mogą odpowiedzieć na Twoje aktualizacje statusu wysyłając w odpowiedzi maila.

Popatrzmy teraz na to, co wyróżnia Everyme na tle dużych serwisów społecznościowych.
Aplikacja jest bardzo przejrzysta, a wręcz ascetyczna. Brak tu na liście przypadkowych ludzi – udostępniasz to, co chcesz, tylko tym, komu chcesz. Nasze wpisy nie są indeksowane przez wyszukiwarki internetowe.

Nasze wpisy nie są indeksowane przez wyszukiwarki internetowe

Everyme pomaga również w sprawniejszym zarządzaniu swoimi zadaniami i kontaktami. Jesteśmy w rzeczywistym kontakcie ze znajomymi z książki adresowej.
Możemy utworzyć osobny krąg dla kumpli, z którymi chodzimy na kosza albo pokazać zdjęcia ze ślubu nie obawiając się, że jutro będzie o tym mówili ludzie, których ledwo znamy.

Aplikacja została wydana dopiero przedwczoraj, stąd na razie można pobrać tylko wersję na iPhone’a. Wkrótce ma się pojawić wersja również dla użytkowników Androida.