Dzień Ojca: Doskonały prezent dla Twojego taty

2
2297

Dzisiaj jest dzień ojca, więc wypadało by dać swojemu staruszkowi coś wyjątkowego właśnie dzisiaj. Jeśli nie udało Ci się zaplanować nic wcześniej, te sugestie powinny pomóc w zrobieniu czegoś na szybko.

Spędź z nim czas

Zabierz swojego tatę do jego ulubionego miejsca i po prostu tam bądź. Jeśli obaj lubicie chodzić na ryby, zacznij zbierać sprzęt. Może spacer po parku? Jeśli lubicie grać w gry, kup jakieś zakąski i uruchom tę, w którą możecie zagrać oboje.

(Zdjęcie: jcapaldi)

Spełnij jego marzenia

W dzisiejszych czasach wiele rzeczy można załatwić przez Internet. Poszukaj, a może uda Ci się załatwić coś, na co Twój staruszek nie mógł sobie nigdy pozwolić? Nauka wspinaczki? A może skoki ze spadochronem? Na pewno jest coś, o czym marzył, a nigdy nie miał na to czasu. Pomyśl! Nikt nie zna go tak dobrze jak Ty… no, może poza Twoją mamą, którą zresztą możesz poprosić o radę.

Napisz list

Nic tak nie wyraża uczuć jak własnoręcznie napisany list. Nie musisz go wysyłać, starczy, że oddasz go w odpowiednim momencie. Może to być również świetny „gratis” do innego prezentu. Gwarantuję, że tato bardziej ucieszy się z listu niż z oryginalnego prezentu. W końcu słowa potrafią poruszyć do głębi.

Napisz, za co go tak bardzo kochasz, za co jesteś wdzięczny(-a) i czemu jest najwspanialszym ojcem na Ziemi. Jeśli zakręci mu się w oku łezka, odwaliłeś kawał dobrej roboty.

Zrób coś, o co Cię prosił

Każdy z nas ma swoje sprawy i często rzeczy, o które proszą nas rodzice, zostają z boku, a później o nich zapominamy. Pomyśl co obiecałeś zrobić już jakiś czas temu, ale nie miałeś czasu. Teraz jest dobry czas, żeby nadrobić te zaległe sprawy.

Masz jeszcze jakiś pomysł na prezent dla swojego taty? Podziel się z nami!

[stextbox id=”info” caption=”O autorze” bcolor=”a6d995″]

Grzegorz Adamowicz - LifehackerGrzegorz Adamowicz (@gstlt) – kreatywny, z masą (czasem nieodpowiednich) pomysłów. Szuka nowych, lepszych sposobów na życie, korzystając z mądrości tych, którym się udało. Uwielbia fantastykę i fantastykę naukową. Woli czyn, niż słowa, choć nie stroni od pisania. Zgłębia magię, która przejawia się w niezwykłych rzeczach, które są w stanie dokonać pozornie zwykli ludzie i która siedzi gdzieś w każdym z nas, o czym można poczytać na jego blogu.

[/stextbox]

2 KOMENTARZE