Dywanik z kamieni morskich

0
4578
DIY dywanik z kamieni morskich

Jak bardzo lubiłam w dzieciństwie przywozić do domu kamienie morskie, pieczołowicie zbierane na plaży. Było to jednym z moich ulubionych zajęć — znalezienie najładniejszych, zabranie do domu i oglądanie godzinami na podłodze najróżniejszych wzorów z muszelek i kamyków.

Dywanik z kamieni morskich to modna i prosta do wykonania, a zarazem wyjątkowo oryginalna rzecz, którą każdy łatwo może wykonać.

Tak kapitalnie wygląda! Chcę zrobić taki w przedsionku, żeby mieć specjalne miejsce na suszenie obuwia. Na razie zbieram tu pomysły, jak zrobić samemu

DIY dywanik z kamieni

  1. Do zrobienia dywaniku z kamieni potrzebne nam będą tylko baza gumowa, kamienie oraz klej.

DIY dywanik z kamieni morskich jak stworzyć baza gumowa kamienie i klej

2. Kolejny błyskotliwy pomysł to zrobienie z kamyków takich cudownych podstawek. Idealne podstawki pod garnki i gorące naczynia.

Idealne podstawki pod garnki i gorące naczynia

3. Jeśli użyjemy wyobraźni, wyjdą nam właśnie oryginalne doniczki na kwiaty. Oklejenie kamykami i muszlami pudełka po chipsach. Czemu nie?

Oryginalne doniczki na kwiaty Oryginalne doniczki, kwietniki i pomysły na domowy zielnik4. Dywanik w kształcie półkola — idealna opcja do wykorzystania na korytarzu. Dodaję do ulubionych!

Dywanik o kształcie półkola dywany w kształcie półkoła

5. Kolejny fajny pomysł dedykowany dzieciom — dywanik masujący z kamieni. Trzeba tylko znaleźć kamienie o odpowiednim kształcie i rozmiarze.

Specjalny dywanik masujący dla dziecka dywaniki masujące cena

Coś pięknego! Wszyscy wiemy, ile wynosi cena dywaników ortopedycznych. Zapominamy, że możemy to zrobić własnymi rękami.

6. Podstawka pod czajnik. Autor pomysłu zasługuje na medal…

6. Podstawka pod czajnik. Autor pomysłu zasługuje na medal…

Jeśli spodobał ci się ten wpis, sprawdź inne pomysły zrób to sam.