Dr. Tax Private – rozliczy PIT i zrobi w Twoim imieniu dobry uczynek

0
1317
Dr. Tax Private Light 2010

Dr. Tax Private Light 2010Marzec dobiega końca, a wraz z nim – ostateczny termin składania PIT-ów. Czy wiesz, że istnieje możliwość wypełnienia PIT-u w specjalnym programie?

Dr. Tax od szwajcarskiej firmy Ringler Informatik jest skutecznym i wydajnym rozwiązaniem dla współczesnych deklaracji podatkowych.

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, program jest przyjazny dla użytkownika. Krótki czas pracy i wydajność zapewnia oszczędność czasu.

Program posiada komplet formularzy dla osób fizycznych oraz możliwość przesyłania formularzy podatkowych online zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów.

Dr. Tax Light - wybór formularza
Bardzo istotną cechą wyróżniająca programu jest jego interoperacyjność – wspiera bowiem systemy Windows, Linux oraz Mac OS X.

I teraz uwaga – program prowadzi za rękę, pomagając Ci przebić się przez gąszcz przepisów podatkowych, a jednocześnie przekaże w twoim imieniu 1% na wybraną przez Ciebie organizację pożytku publicznego.

Mamy ich do wyboru około, więc jest w czym wybierać: Greenpeace Polska, Fundacja im. Stefana Batorego, Związek Harcerstwa Rzeczpospolitej

Instrukcja obsługi:

  • wybierz organizację, której chcesz oddać 1%, następnie wskaż swój system operacyjny,
  • pobierz i uruchom plik instalacyjny.