Dlaczego warto być klientem McDonalda + przepis na pysznego Big Maka domowej roboty

14
1221
Dlaczego warto być klientem McDonald - I'm lovin' it!

Straszą, że jedzenie w McDonaldzie jest niezdrowe. Reżyser Morgan Spurlock nawet nakręcił horror pt. „Super Size Me”, a stronki o krzykliwych tytułach grożą miłośnikom fast foodów ogniem piekielnym, rakiem i hemoroidami.

I właśnie w „Maku” zobaczysz… uśmiechnięte zadbane panie o talii osy.

Dlaczego warto być klientem McDonald - I'm lovin' it!(Zdjęcie: kelleys)

Bierzmy od życia „Maka” to, co najlepsze:

  • McDonald to rewelacyjnie szybka obsługa. Masz ochotę na szybką kanapkę albo kawę? „Mak”. Chcesz poczęstować dziewczynę lodami? No to „Mak”. Uzupełniasz zapas kalorii po treningu? Shake (w „Maku”, rozumie się). Gdzie znajdziesz najtańsze frytki? (Chyba już znasz odpowiedź?);
  • Ceny są takie same (czyt. niskie), niezależnie od tego czy jesz w samym centrum czy też nie;
  • Sieć bezprzewodowa. Gdy pijąc kawę w „Maku” odczujesz nagłą potrzebę wejścia na stronę Lifehacker Polska pamiętaj o darmowym wi-fi;
  • Jak na bar szybkiej obsługi jest rewelacyjnie czysto;
  • Darmowe i czyste ubikacje (w praktyce nie tylko dla klientów);
  • Nie ma stref dla palących i nie serwują alkoholu – same spokojne i uśmiechnięte twarze;
  • Happy Meal dla dziecka – Ty masz święty spokój, dziecko – ulubioną zabawkę;
  • (Uwaga, lifehack!) Nie musisz zostawiać napiwków.

Umiar, umiar i jeszcze raz umiar. Jedząc codziennie koryto „zdrowego” bigosu i popijając to wiadrami piwa też nie masz co liczyć na odwracających się na Twój widok facetów.

Możesz przyjść do „Maka” i nonkonformistycznie zamówić dużą zieloną herbatę i długo surfować w Internecie. A takiego Big Maka zawsze możesz zrobić w domu.

Przepis na pysznego Big Maka

Podobno Big Mac przyrządzony według naszego przepisu jest lepszy od oryginału…

Możesz oczywiście zaczekać, aż w tej sprawie wypowie się rzecznik McDonald’s Polska Dominik Szulowski, ale naszym zdaniem lepiej jest już teraz poznać wyjątkowy przepis na skandalicznie smacznego Big Maka i zaskoczyć bliskich w Boże Ciało.

Oferta jest ograniczona czasowo i dotyczy wszystkich subskrybentów naszego specjalnego newslettera oraz tych z Was, co dołączą do nich jeszcze dziś. Już jutro wieczorem znajdziecie w swojej skrzynce mailowej:

przepis na pysznego Big Maka, – plan działań dla tych, którzy jak na razie tylko czytają publikowane przez nas materiały, – co zrobić, aby uniknąć wypalenia.