Czekamy na ostatnie lifehacki konkursowe

0
1766

Ostatni konkurs został ogłoszony już ładny czas temu i niewiele się działo z powodu zawirowań na Lifehackerze. A jednak daje to każdemu szansę na wysłanie swojego lifehacka konkursowego.

Macie czas najpóźniej do czwartku 14.03, godz. 16:00. Sprawdźcie, co należy zrobić, by zostać jednym ze zwycięzców, bo czekają naprawdę ciekawe nagrody!

Zimowa eksplozja kreatywności

Aby zawalczyć o nagrodę, wystarczy opublikować u siebie na Twitterze lifehacka oznaczając go tagiem #pl_lh. To wszystko.
Takie wpisy są następnie automatycznie agregowane i zamieszczane na stronie głównej Lifehackera.

Nagrodami w konkursie są licencje na Nozbe i Kanban Tool, szkolenie ufundowane przez Szkołę Hakerów oraz inteligentna skarbonka od serwisu KodyRabatowe.pl

Niezależnie od tego, czy zamierzacie jeszcze zawalczyć w konkursie, odwiedźcie naszych sponsorów – nie tylko ufundowali nam doskonałą zabawę, ale też oferują narzędzia, z których na co dzień korzysta wielu z nas:

– Nozbe – z tą aplikacją łatwo doprowadzicie sprawy do końca. Z dowolnego urządzenia i w pełnej zgodnie z GTD. Więcej informacji znajdziecie tu: Przyspiesz doprowadzanie spraw do końca (GTD) dzięki Nozbe;
– Szkoła Hackerów – czego dotyczą szkolenia? Ukrywanie danych, zabezpieczanie dowodów, pozyskiwanie śladów, ataki na sieci bezprzewodowe, omijanie SafeSEH, DEP, ASLR, ROP i nie tylko.
Dzięki szkoleniom multimedialnym, które oferuje Szkoła Hackerów, poznacie metody działania hakerów i najważniejsze aspekty dziedziny IT security: od przechwytywania danych, przez ataki na strony www, aż do systemów wykrywania włamań i technik zabezpieczania systemu.
Kanban Tool to innowacyjna aplikacja biznesowa zwiększająca przejrzystość zarządzania projektami. Zobaczcie, jak zorganizować wydajną pracę w firmie.
KodyRabatowe. Główna korzyść z korzystania z tej wtyczki? Znacznie tańsze zakupy. Przekonajcie się zresztą sami: Gdzie znaleźć kody rabatowe kupując online.