Czasopisma elektroniczne w Zinio – jedno z wcieleń pana Lifehacka

0
1461
Przeglądarka czasopism Zinio

Zinio jest kwintesencją tego, z czym powinien kojarzyć się lifehacking: prostoty, tanizny, szybkości oraz ekologii. Mimo że opublikowaliśmy swego czasu artykuł o tym jak prawidłowo czytać książki, jesteśmy gorącymi zwolennikami wszystkiego co cyfrowe. Jest szansa, że po zgłębieniu dzisiejszego tematu też polubisz prasę elektroniczną. 

Nie jest żadną tajemnicą fakt, że wydania elektroniczne intensywnie wypierają te papierowe.
Poza niższą ceną czasopismo elektroniczne cechuje to, że nie zajmuje miejsca na półce (niesłychanie ważny argument dla minimalistów) i w odróżnieniu od papierowego „kolegi” oferuje możliwość wyszukiwania treści (ok – potrzebny jest dobry czytnik, ale o tym będzie mowa niżej).

Pozostaje w takim razie znaleźć serwis, oferujące nasze ulubione czasopisma oraz możliwość błyskawicznego ich przeniesienia na wirtualną półkę. Poznajcie Zinio.

Ci, co znają angielski, ucieszą się z dostępności w jednym miejscu magazynów Cosmopolitan, .net, The Economist, MacUser, National Geografic czy Men’s Health, na które zwróciliśmy uwagę jeszcze podczas przygotowywania artykułu o tym jak prawidłowo czytać w Internecie.
Ważne jest to, że niezainteresowani subskrypcją mogą kupić pojedynczy numer dowolnego czasopisma. I to w jakiej cenie!
Możemy być informowani drogą mailową o dostępności nowych numerów.

To jeszcze nie wszystko – użytkownicy Zinio otrzymują darmową przeglądarkę magazynów.
Tutaj mała uwaga – firma wspiera właściwie wszystkie najpopularniejsze urządzenia (iPad, iPhone, Android) oraz systemy operacyjne (Windows, Linux, Mac OS X).
Pobierz: przeglądarka czasopism elektronicznych Zinio.

Pofatygowaliśmy się do półki z darmowymi magazynami elektronicznymi (tak – jest tego dość sporo) i voila! – po aktualizacji zakupiona e-prasa błyskawicznie pojawiła się w darmowym czytniku Zinio. Można od razu przystąpić do lektury (program mocno przypomina MartView):

Internet Marketing Magazine - czytnik Zinio