Ćwierkasz? 8 powodów, dla których warto zacząć używać Twittera już teraz

2
479
8 powodów, dla których warto zacząć używać Twittera już teraz

8 powodów, dla których warto zacząć używać Twittera już terazCzy wiesz, że od pewnego czasu Twittera używają nawet afgańscy talibowie?
Czym jest spowodowany sukces Twittera i co sprawia, że coraz więcej ludzi przynajmniej z ciekawości rejestruje się w tym serwisie wbrew przeciwnikom „ćwierkania”?

1. Świetny kanał komunikacji. Kanał, coraz bardziej wypierający emaile, blogi oraz komunikatory internetowe. A dodatkowo atrakcyjne narzędzie do dzielenia się wymiany poglądów z ciekawymi ludźmi.

2. Twitter sprawi, że poczujesz się mikrogwiazdą oraz częścią wspólnoty.

3. Dzięki Twitterowi będziesz lepiej pisać. Wprowadzone przez Twitter ograniczenie – 140 znaków – powoduje, że stajesz coraz bardziej lakoniczny oraz uważny wobec tego co i jak piszesz.

4. Poznawanie nowych ludzi oraz budowanie mocniejszych więzi ze znajomymi z innych miejscowości.

5. Twitter jest zawsze z Tobą. Gdziekolwiek jesteś, możesz „ćwierknąć” o tym co robisz, podzielić się wrażeniami z obejrzanego przed chwilą filmu, udostępnić zdjęcia z wieczornego spaceru.

6. Mnóstwo aplikacji. Serwis dba o developerów, dlatego możesz być pewny, że z dnia na dzień ilość oferowanych przez Twitter funkcji będzie jedynie wzrastała.

7. Poznawanie nowych produktów i trendów. Twitter staje się ulubionym narzędziem marketingowców, którzy używają tego serwisu do promocji marki oraz umacniania swojej pozycji na rynku. Dlatego dzięki serwisowi masz dostęp do najnowszych informacji nt. ulubionych produktów, zniżek i konkursów.

8. Jesteś na bieżąco ze światem. Cokolwiek ważnego dzieje się w świecie, dowiesz się o tym jako pierwszy.

 

Oczywiście jesteśmy obecni na Twitterze. Dzielimy się tam najlepszymi poradami nt. samorozwoju i doprowadzania spraw do końca.
Dlatego będzie nam miło, jeżeli pierwszym obserwowanym przez Ciebie kanałem będzie nasz.