Cramlr: Pogłębiaj wiedzę i sprawdzaj swoje postępy

0
794

Cramlr to już ponad 4-tysięczna społeczność ludzi, pogłębiających swoją wiedzę w różnych dziedzinach.

Chcesz podszkolić angielski lub nauczyć się nazw stolic? Wybierz odpowiedni kurs wśród kilkuset dostępnych i rozpocznij naukę. Zupełnie za darmo.

Cramlr - darmowy kurs skrótów Adobe Photoshop

 

Można zaufać intuicji twórców aplikacji, ale jeżeli szukamy czegoś konkretnego, użyjmy wyszukiwarki. Kursy są podzielone wg kategorii, języków, tagów.

Kursy są podzielone wg kategorii, języków, tagów

Gdy już znajdziemy coś dla siebie, możemy przystąpić do nauki.

W większości przypadków przedmiot składa się z wielu lekcji. Każda z nich może kończyć się testem, ale zależy to tylko i wyłącznie od nas.

Lekcja Cramlr - sprawdzenie swoich umiejętności

Wielką zaletą jest możliwość dopasowania tempa nauki oraz poziomu do własnych potrzeb.

Wygląda na to, że spora część użytkowników to Niemcy oraz Azjaci i w tym przypadku jest to bardzo cenne – zwróćcie uwagę na to, jak precyzyjnych odpowiedzi udzielają i jak chętnie dzielą się wiedzą.

Pomijając niektóre kursy w językach azjatyckich lub stworzone wyłącznie dla żartu (np. studia nad Chuckiem Norrisem), mamy niezłą bazę wiedzy przyprawioną doświadczeniami innych studentów o podobnych zainteresowaniach.

I jeszcze jedno – jeżeli jesteś nauczycielem, możesz nie tylko wykorzystać Cramlr do nowoczesnej komunikacji ze swoimi studentami, ale też na tym zarabiać.

Cramlr